1600
1541
عنوان

😁بیاید بگید علت اسمی که روتون گذاشتن چی بوده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 98434 بازدید | 1749 پست

بابام اینا با دوستای صمیمیشون دور همی داشتن.و یکی از دوستان اسم شعله رووپیشنهاد کرد قرعه کشی کردن.ودر اومد .وگرنه یا نسترن میشدم یا لادن

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
عزیزم این شعر از خواجوی کرمانیه

یا خدا 

من از دیشب دارم میگم حافظ 

همش هم تو فکرم هست چرا بقیه نمیدونن اینکه معروفه از حافظ 

😂😂😂😂😂😂😂😂

بعنوان سوتی قرن خودم  ثبتش کردم 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

ماهم‌ اسم دخترمونو گذاشتیم محدثه البته شوهرم انتخاب کرد اسم قشنگیه😍😍

واقعا

دخترت چندسالشه

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
1546
1432

اسمم راضیه مامانم میگه به این خاطراین اسم روبرات انتخاب کردم رازنگهدارومحرم دلم باشی چون مامانم کسی رونداشته پدرومادرش توبچگی ازدست داده خواهردبرادر م نداشته هیچکس نبوده باهاش دردودل کنه خیلی تنهاوبی کس بوده😔

منم چند روز قبل به دنیا اومدنم خواهرم خواب حضرت زهرا رو میبینه میگه به مامانت بگو بچه ای که قراره به ...

منم مامانم وقتی باردار بوده,واسه ش خواب دیدن گفتن به فلانی بگید بچه ش دختره اسمشم بذارن فاطمه

وقتی من دنیا اومدم بابام میره ثبت احوال شناسنامه بگیره یه اسم دیگه رو انتخاب میکنه.

متنفرم از اسمم  

ترجیح میدادم همون فاطمه بود

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏
یا خدا  من از دیشب دارم میگم حافظ  همش هم تو فکرم هست چرا بقیه نمیدونن اینکه معروفه از ح ...

آره عزیزم از خواجویه....ایراد نداره حافظ هم از اشعار خواجوی خوشش میومد☺☺ ولی اسم خیلی قشنگیه 

سعدی به روزگاران مهری نشسته بردل؛ بیرون نمیتوان کرد الا به روزگاران
یا خدا  من از دیشب دارم میگم حافظ  همش هم تو فکرم هست چرا بقیه نمیدونن اینکه معروفه از ح ...

وای اوپرا باورت نمیشه چه استرسی بهم دادی ....

من عاشق این شعر بودم دوره دانشجویی م ...

بنا بود تو تورنتو محسن نامجو کنسرت بذاره و مام بریم ...

همون اول ایونت رو توی فیس بوکم ثبت کردم که آره این شعر از خواحوی کرمانی رو تو فلان جا با صدای فلانی قراره لایو بشنویم و ....

خلاصه از وقتی دیدم نوشتی حافظ استرس گرفتم اکانت فیس بوکمو چه جوری پیدا کنم 😂😂😂

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
1396
پنج سال و ۲۵ روز😍😍 میگن محدثه ها بخت خوب وخوش شانسی تو طالعشونه😉

انشالا عزیزم خداحفظش کنه 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
الان کاراگاه ها میان  بذار سریع مدرک بذارم بدونن دروغگو نیستم فقط اشتباه ناشی از شب بیداری بود ...

عزیزم این چه حرفیه همه شما رو میشناسیم شخصیت و صداقت شما مشخصه...❤

الان کاراگاه ها میان  بذار سریع مدرک بذارم بدونن دروغگو نیستم فقط اشتباه ناشی از شب بیداری بود ...

اسم عمه من نارنج هست ..خیلی دوسش دارم🤗😍

عروسی دختر همسایه بوده. منم تازه بدنیا آمده و بی نام و نشون بودم.  اسم عروس رو گذاشتن روی من. 

وقتی از دست همسرم دلم می شکنه  جایی رو ندارم که برم...خوش بحال شماها که پدر و مادر دارین...بله آقا صابر... یه روز که خیلی دلم بخواد قهر کنم برم و جایی رو نداشته باشم، میمیرم.. تا تو بدونی منم می تونستم برم...
1578