1619
1632
عنوان

😁بیاید بگید علت اسمی که روتون گذاشتن چی بوده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 98480 بازدید | 1749 پست
اسم من رو هم کتاب حافظ باز کردن شعر به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم اومد واسه همین اسممو گذاشت ...

مژگلن سیه هم داری حالا؟

چه قشنگ بود دلیل اسمت ....

منم دوس دارم اسم  دخترمو بذارم دل آرام بخاطر این شعر:

هرکه دل آرام دید از دلش آرام رفت ....

یا بذارم مهرآیین واسه این شعر:

همی گویم و گفته ام بارها

بود کیش من مهر دلدارها

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

منم چند روز قبل به دنیا اومدنم خواهرم خواب حضرت زهرا رو میبینه میگه به مامانت بگو بچه ای که قراره به دنیا بیاد پسر شد بزار محسن دختر شد بزار فاطمه که الان اسم من فاطمه هس و واقعا دوسش دارم  

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت، بچه ها جون میشه برام یه صلوات بفرستید که مشکلم حل بشه... حاجت روا بشید الهی  . ان شالله همه کسایی که تو اقدامن زود زود مامان بشن... انتظار خیلی سخته.... بعضی وقتا به خودم میگم ینی واقعا منم یه روزی مادر میشم؟؟!!... یه روزی میرسه منم شکمم بزرگ بشه یه نی نی توش تکون بخوره ،،، بعضی وقتا که خانم حامله ای رو میبینم یه حالی میشم، برام عجیبه بقیه راحت حامله میشن ... و ما اینقدر باید انتظار بکشیم....،بعضی وقتا برام رویای محالی میشه و دست نیافتنی... ولی همیشه امیدوارم به خدای خوبم که زود زود حاجتم رو بده...    

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اگه پسر میشدمم اسمم قشنگ بودا

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت، بچه ها جون میشه برام یه صلوات بفرستید که مشکلم حل بشه... حاجت روا بشید الهی  . ان شالله همه کسایی که تو اقدامن زود زود مامان بشن... انتظار خیلی سخته.... بعضی وقتا به خودم میگم ینی واقعا منم یه روزی مادر میشم؟؟!!... یه روزی میرسه منم شکمم بزرگ بشه یه نی نی توش تکون بخوره ،،، بعضی وقتا که خانم حامله ای رو میبینم یه حالی میشم، برام عجیبه بقیه راحت حامله میشن ... و ما اینقدر باید انتظار بکشیم....،بعضی وقتا برام رویای محالی میشه و دست نیافتنی... ولی همیشه امیدوارم به خدای خوبم که زود زود حاجتم رو بده...    
1522

اسمم مریمه،از کاربریم هم مشخصه،خیلی دوستش دارم،انتخاب پدرم بوده،مادرم زهره دوست داشته ولی به انتخاب پدرم احترام میذاره....

همسرم خیلی اسمم رو دوست داره و میگه قبل دیدنت با شنیدن اسمت شیفته ت شدم!!!اگه اسم خودت نبود،حتما یکی از دخترامو مریم میگذاشتم.

خودمم خیلی راضیم از اسمم،هیچ وقت حس نکردم دوست دارم اسمم چیز دیگه باشه.

بانویی هم که گفتن معنای عربیش دریای تلخ هست،باید بگم اسم مریم کلا عبرانی هست،ب معنای بانوی بلند مرتبه.فکر کنم «مر»به معنای تلخ با ضمه باشه نه فاتحه!

اسم کاربریم : 

من تو حاملگیم عضو این سایت شدم

نمیدونم چرا گیر داده بودم اسم بچم بزارم بلوط😓

الان بهش فکر میکنم خندم میگیره اخه بلوط 😓😓😓😓

اسم واقعیمم نمیدونم مامانم خوشش اومده گذاشته

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
1620
عک.... چه باحال بوده بابا ت

اره قربونش برم خیلی حرصش داده بوده دایی م 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
خاموما یاری کنید من اسم بزارم واس پسرم. بعدا بپرسه از کجا اومد اسمم میگم خانومای نی نی سایت کمک کردن ...

اسم پسر 

ماهیار

شادمهر

شهریار 

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
1523
مژگلن سیه هم داری حالا؟ چه قشنگ بود دلیل اسمت .... منم دوس دارم اسم  دخترمو بذارم دل آرام بخا ...

مهرایین قشنگتره

او می رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان.                 دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می رود
اسمم همین اسم کاربریم هس عمم پیشنهاد داد بابامینام قبول کردن    

ماهم‌ اسم دخترمونو گذاشتیم محدثه البته شوهرم انتخاب کرد اسم قشنگیه😍😍

برای سلامتی بچه هام صلوات میفرستین.ممنونم
پیشنهاد مامور ثبت احوال بوده، اول مهر بود ،گفته بود بذارید مهری.

خاک بر سر همه شون با این اسمایی که برا ما گذاشتن 

کور و کچلای بی سواد بی خاصیت

بعضی وقتا لایک کردنم برا امضاتونه،مخصوصا اونایی که التماس دعا دارن،نه صرفا برای اون کامنت که لایک شده
1639