1619
1632
عنوان

😁بیاید بگید علت اسمی که روتون گذاشتن چی بوده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 98480 بازدید | 1749 پست
ب خاطر همون شک دارم. شروین هم خیلی ب اسم خودمو شوهرم میاد با من شروع میشه با شوهرم ت میشه ولی حس میک ...

اره شروین قدیمیه مال دهه ۷۰

کارن خیلی نازه

💜مهربون که باشی،خسته کننده میشی🥺

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

گوگل برای کسایی که پیش پا افتاده ترین چیزا مثل معنی کلماتم نمیدونن اره منبع حساب میشه منم عصاب ندارم ...

شما خوبی بابا شما بشین جلو.

عجب گیری کردیما.

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
1522
😂😂😂👍🏼👍🏼👍🏼

عاشق عکس پروفایلت شدم😂😂😂

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
اره شروین قدیمیه مال دهه ۷۰ کارن خیلی نازه

احتمالا کارن بزارم. دوس داشتم اسم کردی بزارم شوهرم کرده ولی خیلی سختن اسمای کردی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620
شما خوبی بابا شما بشین جلو. عجب گیری کردیما.

دعوا نکنید بابا تاپیک زدیم دورهم سرگرم بشیم چرا خودتونو ناراحت میکنید؟؟

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

مامانم از نوجونیش عاشق اسم نسترن شد

بابابزرگم میره  ملاقات مامانم و حرف ار اسم‌میشه ولی مامانم رتش نمیشه بگه نسترن...چون احتمالا باید ‌نرگس نسدم چون مادربزدگم نرگس بود و فوت شد و دو تا عمه هتپ ک عموم هم به احترام اون اسم دختراشونو  نرگس گداشتن...خلاصه منو میارن خونه و مامانم حسابی نارتحت بوده روشم‌نمیشده بگه من نرگس نمی خوام...فقط آرووم به زن عموم میگه من نسترن دوست دارم...دردسرتون نوم همین زن عموم‌ کاری کرد من نسترن شدم😁 میگن جاری بده اونوقت😁

ب خاطر همون شک دارم. شروین هم خیلی ب اسم خودمو شوهرم میاد با من شروع میشه با شوهرم ت میشه ولی حس میک ...

شاید قدیمی باشه ولی به نظر من خیلی شیک هست هم کارن هم شروین 

معنی شروینم خوبه ینی ماندگار و ابدی معنی دومشم ینی شیر 

دعوا نکنید بابا تاپیک زدیم دورهم سرگرم بشیم چرا خودتونو ناراحت میکنید؟؟

والا بیخیال نمیشن که.

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
1641
حلیمه😅ولی خب خواهرمم خییلییی روحیه حساسی داره میگ اگ میزاشتن اون اسمو روم خودمو میکشتم😅😅😅😅

حالا قرار بود منو خواهرم پسر بشیم اسممونو بذارن پنجعلی و عصمت خواهرم میگه خدا به رومون نگاه کرد دختر شدیم 😂😂😂😂بابابزرگم انتخاب کرده بود

شاید قدیمی باشه ولی به نظر من خیلی شیک هست هم کارن هم شروین  معنی شروینم خوبه ینی ماندگار و اب ...

خاموما یاری کنید من اسم بزارم واس پسرم. بعدا بپرسه از کجا اومد اسمم میگم خانومای نی نی سایت کمک کردن😁😁😁😁😬😬😬

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1639