1464
1459
عنوان

😁بیاید بگید علت اسمی که روتون گذاشتن چی بوده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 98284 بازدید | 1749 پست
اون عکسه که ریشه ش رو گذاشت پس.

عزیزم همه دنیا که مزخرف نمیگن فقط شما درست بگی که بزن تو گوگل بخون نوشته رانده شده از اتش ..به معنی کسی که بدی در وجود او راه ندارد ..برنده از تمام گناه ها 

اسم منم از قران در اوردن قرانو باز کردن شقاق درومده تو یکی از ایه ها گذاشتن شقایق. حالا نمیدونم خودم ...

چندتا بگو ما بگیم کدوم خوبه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
شاید تلفظ  کلمه ای که دهخدا معنی کرده فرق داره  والا ما همه جا شنیدیم فاطمه یعنی دور شده ...

شنیدن کی بود مانند دیدن.😃شوخی کردم

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اون عکسه که ریشه ش رو گذاشت پس.

شما رجوع کنید به معجم و مفردات و...که کتب لغت عربی هستن .میبینید که معنی فطم چیه .

در ضمن ممکنه یه ریشه دو معنا داشته باشه هم از شیر گرفته شده و هم جدا شده از هر بدی و زشتی .مثل خ اسامی دیگه ولییی تو اکثر لغت نامه های عربی فطم به همین معنی که گفتم به کار رفته

برای حاجت هام یه صلوات می فرستی؟😘
1475
خب باشه میگم میشه پاکش کرد؟

اره زیر 3 دقیقه میتونی پاک کنی 

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
خودت چی دوست داری؟

نمیدونم بخدا تیام خیلی دوس داشتم با اینکه تو اطرافم همش پسر دیدم ولی بعضیا میگن دختره. شوهرمم کارن پیشنهاد کرده واقعا کلافم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
عزیزم همه دنیا که مزخرف نمیگن فقط شما درست بگی که بزن تو گوگل بخون نوشته رانده شده از اتش ..به معنی ...

من کی گفتم مزخرف میگن بقیه😳

گوگل منبعه مگه.

باشه اصلا هرچی شما بگین من ادم حوصله داری نیستم بیخیال.

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری

مامانم تازه ازدواج کرده بود بعد میرن عیددیدنی خونه ی یکی از فامیلای دورِ بابام که یه دختربچه داشتن هم اسم من ، که همونجا مامانم خوشش میاد تصمیم میگیره اگه بچه ش دختر بشه این اسمو روش بذاره😊😊😊

1474
تندیس

خیلی قشنگه اسمت

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
من کی گفتم مزخرف میگن بقیه😳 گوگل منبعه مگه. باشه اصلا هرچی شما بگین من ادم حوصله داری نیستم بیخیا ...

گوگل برای کسایی که پیش پا افتاده ترین چیزا مثل معنی کلماتم نمیدونن اره منبع حساب میشه منم عصاب ندارم پس بیخیال

کارن بزار تیام دو اسمس

ب خاطر همون شک دارم. شروین هم خیلی ب اسم خودمو شوهرم میاد با من شروع میشه با شوهرم ت میشه ولی حس میکنم خیلی قدیمیه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450