2733
2739
عنوان

به نظرتون چکار کنم

205 بازدید | 17 پست

لطفا یک دقیقه کمکم کنید بعد برین تایپیک بغلی

همسایه مون قرعه کشی خانگی 100میلیونی گذاشته

اولش پنچ میلیون میزاریم صندوق بعدماهی یک میلیون هر ماه قرعه میندازن به یکی 100میلیون رو میدن

از آخر هم که همه وام گرفتن  پنج میلیون رو برمیگردونه به خودمون یعنی پس میده

حالا چکارکنم به نظرتون خوبه عضو شم یانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ۱۰۰ملیون کلی قسطشه میشه چندین سال اصلاارزش نداره 

چه تضمینی هست ۵ملیون وبده 

بعدباید۱۰۰نفرباشن باقسط ۱ملیون که بشه ۱۰۰ملیون درسته؟خوب ازهر۱۰۰نفرمیخواد۵ملیون بگیره؟یعنی ۵۰۰ملیون پول؟که چی بشه؟فلنگوببنده کی میخوادپیداش کنه؟

2728
این چه جور قرعه کشی که باید پول داخلش بزاری ؟

آره ما هم اولش پول نذاشتیم، فقط ماهیانه میدیم.

ولی خب چون وامش زیاده، احتمالا لازم داشتن که از اعضا سرمایه جمع کنن

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

نه عزیزم عضو نشو.

ما جای خوبی زندگی می کنیم از نظر محله. حدود 5 سال پیش یکی از همسایه ها که 20 سال می شناختیم همین کار رو راه انداخت دقیقا موقعی که موجودی صندوق اون موقع حدود 900 میلیون شد، با اینکه حساب به اسم دو نفر (همین خانوم دزده و مدیریت ساختمون) بود همه پول رو برداشت و غیب شد از صحنه روزگار.

می گم بالای شهر هم هستیم همه هم مدیر عامل و پزشک و ...... . همین خانومه دکتر داروساز بود.

مدیریت ساختمون هم یه سری ازش شکایت کردن و .... ولی چون واقعا آدم شناخته شده و سالمی بود بیخیال شدن. خود ما 25 میلیون گذاشته بودیم.

همینوبگوطرف چه ۷خطه وخلافکاره  ۵۰۰ملیوووووون؟خونه میخره باهاش

همون واقعا مینویسن پیشش😳

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706