2733
2734

والا یکی از آشناهاا توی اینستا خیلی از عشقشون میگفتن...یه خانواده تو اوج خوشبختی..یهو بی دلیل همسرش رو برق گرفت و فوت کرد...دقیقا ۱۰ روز بعد لز جشن سالگرد عروسیشون...کاملا معلومه چشم خوردن

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه فامیل داریم زن و شوهر و دوتا بچن تا باهم زن و مرد خوب میشن چشم میخورن یه بار بس تعریفشون کردین که چقدر خوب شدن باهم شوهره زنشو  کتک زده بود و بیرون کرده بود از خونه و میگفت که طلاقش میدن و تازه فهمیدیم طرف دوست دخترداره

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2731
عکس دخترمو گذاشتم استوری داداشمو خیلیای دیگه گفتن نذار عکسشو چشم میخوره ولی گوش نکردم فرداش دخترم کل ...

من که هروقت عکس بچه هام میذارم بعدش بچه ها مریض میشن یا یهو تب میکنن و لاغر میشن اوایل نمیفهمیدم دقت که کردم دیدم اره بعد از هربار عکس گذاشتن اینجور میشن دیگه نذاشتم 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
یبار همسرم کله پاچه کامل گرفت، اون چش خورد ولی من دوس نداشتم فقط مغز و بناگوششو خوردم جاتون خالی

بخدا منتظر بودم کله پاچه هه چشم خورده باشه افتاده باشه زمینی چیزی 😐😐😐

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒

پدر شوهر من اعتقاد داره کلا عالم و آدم خودش و بچه هاش رو دارن تند تند چشم میزنن،

قیافه هاشون همه معمولی رو به پایین، وضع مالی هم که تعریفی نیست اصلا و ابدا، حالا دیگ نمیدونم کجاش رو چشم میزنن 😑

یبار بهش گفتم تیپ زدی خوشگل کردی، بعد اومد نشست سر سفره مادرشوهرم گفت چی بکشم برات گفت حالم بده اینقد بهم گفتن تیپ زدی چشمم زدن حالم بد شده،

حالا هیچیش نبودا

2738
والا یکی از آشناهاا توی اینستا خیلی از عشقشون میگفتن...یه خانواده تو اوج خوشبختی..یهو بی دلیل همسرش ...

وای نگو چقد من گریه کردم با اینکه اصلا نمیشناختمشون و حتی فالو نداشتمشون 

استارتر منم مثل تو با یه لباس چشم خوردم افتادم رو شیشه جلو مبلی پیراهن که هیچ ران وزانومم پاره شد چند شب وروز بیمارستان بستری شدم وپام عمل جراحی شد الانم بعد سالها هنوزم دردش را میکشم 

پدر شوهر من اعتقاد داره کلا عالم و آدم خودش و بچه هاش رو دارن تند تند چشم میزنن، قیافه هاشون همه مع ...

وا مرد که نباید انقد دنبال این چیزا باشه ای من حرصم میگیره 

من به چشم خوردن اعتقادي نداشتم تا با يه خانواده آشنا شدم كه چشم همشون شوره😐 هروقت ميبينيم همو امكان نداره سردرد نگيرم يا با شوهرم جروبحث نداشته باشيم

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
2706