2733
2734

یکی از همسایه های سابقم تعریف میکرد که وقتی کلاس پنجم بوده پدربزرگش اذیتش میکرده.

مادربزرگش فوت شده بود و خاله هاش نمیزاشتن باباشون زن بگیره، بعد میگفت پدربزرگم منو وادار میکرده که پیشش باشم و منو بعضی شبا میبرده خونشون و مامانمم چون فکر بد نمیکرده مانعم نمیشده. گریه میکرد و بعد سالها داشت برا اولین بار برای من تعریف میکرد. در ظاهر حالش خوب بود اما روحی و گاهی بدعصبی بودنش معلوم بود که هنوز اثراتش هست تو وجودش بااینکه مادر شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یا خدا یعنی چی حقشون بود 😠🙉

بله من نمیدونم چیشد ولی معلم عربیمون سربسته یکم راجب دفاع از خودمون صحبت کرد وگفت نذارید زندگیتون خراب بشه حتی جلو پدر و برادر حجاب رو رعایت کنید بعضی بچا فهمیدن قضیه رو 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
طفلک معلوم نیست از چه سنی اذیت می‌شده .. باز درود به غیرت اون مادر مشهدی و تف به مادر رابعه

چرا تف ب مادر رابعه؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2706