2733
2734
عنوان

همش از دزد میترسم

989 بازدید | 9 پست

همش میترسم دزد بیاد خونم شبا که دستشویی دارم میترسم از اتاق برم اینم بگم بیار قبلا طبقه بالا مادر شوهرم بودیم دزد زنگ زده بود خواهر شوهرم بدون اینکه بگه کیه باز کرد اومد بالا دزد طبقه ما منم نشسته بودم درس میخوندم یهو چشم تو چشم شدم با یارو ترسیدم از اون موقع ترس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما اپارتمان زندگی میکردیم هنوز یه سال نشده بود ک ویلایی خریدیم دزد تبلت خواهرم گوشی دختر دوست بابام کارت بانکیاشون دریلمون و ... دزدید .یه شب مهمون داشتیم دوست بابام اینا اومده بودن .گوشی دخترش و مدارکاشون تو ماشین بود سانروف و در ماشین هم باز بود اورده بود ماشینو تو حیاط ما .صبح ک رفتن زنگ زدن گفتن وسایلاشون نیست ما هم متوجه شدیم ک تبلت خواهرم دریلمون نیست .مامانم میگه داشتیم شام میخوردیم یه صدایی اومده من به شماها نگاه کردم ببینم میفهمید یا نه دیدم متوجه نشدین منم بیخیال شدم .تا ساعت چهار صبح هم بیدار بودیم شش هم زودتر داییم از خونه ما رفت سرکار کی دزد اومده خدا میدونه ‌.دوربینای کوچه هم چک کردیم خبری نبود .بابام غروب با دریل کار کرد بعد رفت گذاشت زیر زمین هر کی بوده میدونسته .اینم بگم خونه بغلییمون که میشه کوچه اونوری کارگر داشت خونشونو تعمیر میکرد و از پشت بوم اومدن تو حیاط ما حالا اونا بودن یا نه خدا میدونه .

2738