2726
عنوان

همه امیدم داره بچم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 21 پست
خدا خودش یارت چرا بی کس باشی امیدت اول خدا باشه و از خود بزرگوارش بخواه تا با موفقیتهای پسرت سلامت ...

قبل این وهمین الانم همیشه باخدادردودل میکردم اونقدرجوابمونداده احساس میکنم باسنگ حرف میزنم گاهی به وجودش شک میکنم ازبس جوابمونمیده

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
قبل این وهمین الانم همیشه باخدادردودل میکردم اونقدرجوابمونداده احساس میکنم باسنگ حرف میزنم گاهی به و ...

مطمئن باش داده

شاید از طریق همین پسرت

و مطمئن تر باش موقع انتخابتم بارها نشون داده

همونجا ها ک با نشون دادن دلایلی و اتفاقهایی شک ب دلت انداخته ک اشتباه نکنی  اما باز خودت انتخاب کردی

ما بنده ها هر چی میکشیم از احساسات بی جاست

و تعطیل کردن عقلمون

پسرت یکی از همون امیدهایی ک خدا تو دلت روشن کرده

و فقط باید درست ب ثمرش برسونی فدات شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه باکی دردودل کنم پس خیلی تنهام من دلم نمیخوادبچم آسیب ببینه میخوام بگم بهش چقدرغصم دادن وبایدیه ر ...

عزیزم از ته دلم از خدا میخوام مشکلاتت رو به بهترین شکل حل کنه. ببین گلم ناراحتیاتو به خدا بگو . روی یه تیکه کاغذ بنویس و بسوزون . روح بچه خیلی لطیفه. حیفه با مشکلات ما بزرگترا درگیر بشه. اگر میخوای ان شاءالله بزرگ شد یه انسان محکم و قوی باشه و سربلندت کنه نذارمتوجه غم و غصه هات بشه.براش درد دل نکن. بذار شاد بزرگ بشه. امیدوارم از من ناراحت نشی. به خدا چون خودم آسیب دیدم نمیخوام کسی مثل من بشه‌

https://eitaa.com/good_day
مطمئن باش داده شاید از طریق همین پسرت و مطمئن تر باش موقع انتخابتم بارها نشون داده همونجا ها ک با ...

آخه منم احتیاج شدیدبه محبت دارم به خاطرفرارازغمکده وجنگکده خونه بابام ازدواج کردم مردی که درظاهرخوب بودوهمه تائیدش کردن اما خوب ازآب درنیومدبابامم ازاون آدمای سخت گیرحتی توجلسه خواستگاری اجازندادباهم حرف بزنیم این زندگیمم که اینجوری شدهیچ کسوندارم بهش پناه ببرم حرف زدن واقعاآسونه امیدوارم هیچ کس به روزمن نیوفته که داغونم

2728
عزیزم از ته دلم از خدا میخوام مشکلاتت رو به بهترین شکل حل کنه. ببین گلم ناراحتیاتو به خدا بگو . روی ...

میفهمم چی میگی ولی چجوری شادباشم وقتی ازشدت ناراحتی وغصه تاصبح خوابم نمیبره ودوست ندارم دوباره ازخواب بیدارشم

عزیزم از ته دلم از خدا میخوام مشکلاتت رو به بهترین شکل حل کنه. ببین گلم ناراحتیاتو به خدا بگو . روی ...

شمام مادرت برات دردودل میکرد

آخه منم احتیاج شدیدبه محبت دارم به خاطرفرارازغمکده وجنگکده خونه بابام ازدواج کردم مردی که درظاهرخوب ...

منکه نمیدونم مشکلت با همسرت چیه

اینهمه راهکار خوب تو سایت دادن برای بهتر شدن روابط

درد دل برای هرکس بکنی بخدا میشه بار رو دوشت

از دوست تا خانواده