2726
عنوان

همه امیدم داره بچم میشه

209 بازدید | 21 پست

من خیلی بیکسم هیچ همزبون وصنگ صبوری ندارم آخ که چقدردلم میخواست یکیوداشتم پیشش رااحت دردودل میکردم وسرمومیزاشتم روشونش وگریه میکردم حتی نشده یه بارشوهرم بشه صنگ صبورم خودش عامله غم وغصه هامه بااون مادرش 

پسرم دوسالشه تاگریه میکنم میادبغلم میکنه یکم آروم میشم خیلی بهترازوقتیه بچه نداشتم الان حس میکنم یکیودارم وقتی غصه دارم بغلش میکنم وباهاش دردودل میکنم ومیگم کی میشه بزرگ شی بتونی به دردودلم گوش بدی یعنی میشه بچت صنگ صبورت بشه

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی(: خودمم دلم گرفته  اسم گریه و بغل و سنگ صبور اوردی

تواوج جوونی حس میکنم دیگه هیچ شانسی برای زندگی ندارم سریه انتخاب غلط که نه راه پس دارم نه راه پیش شمابچه داری

ی چی بگم ناراحت نشو اازم

اما جلوش گریه نکن گناه داره

اون باید تصویری از ی مادر شجاع قوی داشته باشه

تا بعدها با شنیدن سختیهات بهت افتخار کنه

ن با گریه هات تاثیرات بسیار مخرب ببینه و در نوجوانی و بزرگسالی معظلات اجتماعی پیدا کنه خدای نکرده ک هیچ سنگ صبورتم نشه تازه

سخته میفهمم اما ب پسرت ب عنوان ی ابزار برای رهایی از غمت فکر نکن

ب چشم جواهری نگاه کن ک روزی ارزشش و موفقیتهاش تورو سربلند کنه و شاد پیش همه

پس لطفا خواهش میکنم با اغوش گرم و مهربونت ن گریه ازش پذیرایی کن و بزرگش

ممنونم

منم وقتی ناراحتم و گریه میکنم میاد بغلم میکنه اخخخ فداشم چه ارامشی میگیرم

آره واقعا اگه نبودمیمردم بچتون چن سالشه

تواوج جوونی حس میکنم دیگه هیچ شانسی برای زندگی ندارم سریه انتخاب غلط که نه راه پس دارم نه راه پیش شم ...

نه عزیزم من نامزدم

خیلی خوبیم با هم ولی امشب یه کوچولو بحثمون شد از اون ناراحتم...

تلفنی صحبت میکردیم همین الان خدافظی کردیم...دارم گریه میکنم دلم بغلشو خواس که سنگ صبورم باشه🙁

ولی نیست...

💏"You & me 💕make a wonderful "We
ی چی بگم ناراحت نشو اازم اما جلوش گریه نکن گناه داره اون باید تصویری از ی مادر شجاع قوی داشته باشه ...

داعم که گریه نمیکنم 

شرایطم خاصه واقعاکم آوردم فقط پسرمه که یکم آرومم میکنه خیلی بیکسم همیشه هم شبامیگم بهش که توبایدقوی باشی وسربلندهمیشه بهش میگم تنهاامیدم تویی وبهت افتخارمیکنم ازشوهرم قطع امیدکردم

عزیزم خدا برات حفظش کنه ولی خواهرانه بهت میگم هبچ وقت با بچه ت درد دل نکن. همه ش توی ذهنش هک میشه و خدای نکرده توی زمان بزرگسالی آسیبشو میبینه... من خودم یه نمونه از همین بچه ها هستم. الان پر از استرس و نگرانی ام و آدم ضعیفی هستم. و اینا ریشه در کودکیم دارن متاسفانه. 

https://eitaa.com/good_day
داعم که گریه نمیکنم  شرایطم خاصه واقعاکم آوردم فقط پسرمه که یکم آرومم میکنه خیلی بیکسم همیشه ه ...

خدا خودش یارت چرا بی کس باشی

امیدت اول خدا باشه

و از خود بزرگوارش بخواه تا با موفقیتهای پسرت سلامتیش و عاقبت بخیریش دلت شاد کنه و دلت قرص

امیدوارم مشکلت هر چی هست رفع بشه

و ی مادر شاد و خوشحال باشی عزیزم

عزیزم خدا برات حفظش کنه ولی خواهرانه بهت میگم هبچ وقت با بچه ت درد دل نکن. همه ش توی ذهنش هک میشه و ...

آخه باکی دردودل کنم پس خیلی تنهام من دلم نمیخوادبچم آسیب ببینه میخوام بگم بهش چقدرغصم دادن وبایدیه روزسربلندم کنه

2706