2733
2734
عنوان

خاطرات ترسناک ( باردارا نیان )

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عيب نداره اذيت كه نميكنن لا اقل🙈

من خیلی ترسوم امروز به شوهرم‌التماس میکردم بریم میگفت آخه تا پولمونو نده کجا بریم چجوری بریم اصلانم خرافاتی نیست به همین خاطر این خرفا رو پیشش نمیگم

2738
من خیلی ترسوم امروز به شوهرم‌التماس میکردم بریم میگفت آخه تا پولمونو نده کجا بریم چجوری بریم اصلانم ...

مردا خیلی سخت این چیزارو باور میکنن من به شوهرم بگم میگه تو خودت جنی😁

یا حداقل اینجور وانمود میکنن که ما نترسیم

من خیلی ترسوم امروز به شوهرم‌التماس میکردم بریم میگفت آخه تا پولمونو نده کجا بریم چجوری بریم اصلانم ...

به خودتم تلقين نكن وقتي چيزي نميبيني كه ترس نداره حتما فعلا قسمت اينه بمونين

به خودتم تلقين نكن وقتي چيزي نميبيني كه ترس نداره حتما فعلا قسمت اينه بمونين

قبلا همیشه حس بدی داشتم ولی این سه روز که شنیدم قبرستون بوده خیلی ترسیدم همه چیو به هم وصل کردم انگار تازه فهمیدم نمیشه ما از اینجا بلند شیم قبلا احساس ماورایی نداشتم فوقش میگفتم بد شانسیه ولی الان خیلی حسم بده

تابستون سال 86 بود من باردار بودم ، اون سال شوهرم بخاطر تنبلی آب کولرو وصل نکرده بود و خودش شبا یکی دو بار بلند میشد ابشو پر میکرد ، یه شب که همینطوری بیدار شدم البته فقط چشمامو باز کردم با صدای تقه در ، دیدم شوهرم داره پشت درو میندازه مثل همیشه ، نگاش کردم گفتم لابد باز رفته کولرو از آب پر کنه ، دوباره خواستم بخوابم که دیدم شوهرم کنارم خوابه ، یعنی به امام حسین اون لحظه هیچوقت یادم نمیره ، فقط پتو رو کشیدم رو سرم از شدت ترس حس میکردم قلبم باد کرده ، نمیدونستم کدومشون واقعا شوهرم بود ، خدا برای هیشکی نیاره

2706