2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چندماه که مداوم از یه شامپو استفاده کنم خارش میگیره پوست سرم باید عوض کنم. ایرانی یا خارجی هم نداره سرم عادت میکنه میخاره

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

من هربار خواستم عوض کنم پوست سرم کنده شده

سالیان سال که دارم کلیر میزنم

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738

جالبه امروز داشتم ب این قضیه فک میکردم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خیلی شامپوی بدی هست به مرور موهاتون رو خشک و وز میکنه

برای منکه همچین اتفاقی نیفتاده. ۷ساله استفاده میکنم

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
من هربار خواستم عوض کنم پوست سرم کنده شده سالیان سال که دارم کلیر میزنم

کلییر خاصیتش همینه خیلی تمیز میکنه ولی انگار یه لایه از پوست رو هم برمیداره

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
معمولی و یکم چرب

در درجه اول که از شامپو های بدون سولفات مثل استم سل و اینا استفاده کنید بهتره ...من r prime دارم کلا شرکتش شامپو های خوبی داره میتونین از اونی که مناسب موهاتون هست استفاده کنین که فکر کنم n prime اسمش هست و اینکه خودتون باید متوجه این بشین که چه شامپویی به سرتون میسازه ن

2706