2733
2734
عنوان

۱۰ساله ناباروری دارم خستم

1235 بازدید | 71 پست

سلام دوستان.۱۰ساله ناباروری دارم.کم اوردم دیگه

دیشب خبر بارداری یکی از فامیلای شوهرمو شنیدم پچشم تو اینستا دیدم وقتی من نامزد کردم اون فقط۹سال داشت.خیلی دلم شکست.چرا خدا بعظیارو بامادر شدن امتحان میکنه این اصلا انصاف نیست

هفته ی گذشته دخترخواهرم زایمان کرد

ماه قبلشم جاریم که فقط۱۷سال داره

اردیبهشتم زنداداشم

البته که ۳تاخواهرو برادر کوچیکترم بعدمن ازدواج کردنو هرکدوم یه دخترو پسر دارن که بچه های اولشون مدرسه هم میرن

چرا من

دیگه امتحان بسه خدایا خستم

اگه قراره زندگیم این باسه ببرو راحتم کن

شوهرمم به دلایل شغلی چندوقتیه ازم دوره و ماهی۲الی۳بار میاد پیشم

همیشه تنهام

افسردگی وناراحتی شدید دارم

خواب و خوراک ندارم

رسما دارم دق میکنم

خدایا تمومش کن

😔😭💔

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

دوا ودرمون و طب سنتی وحتی یزدهم رفتم مشکلی نداریم فقط تنبلی تخمدان که با دارو رفع میشه و تخمک بالغ دارم ولی بازم نشده

دکترم میگه مشکلی نداریو فقط تحریک تخمدان  باید ادامه بدی

ولی خسته شدمو میخوام برم مرکز میلاد واسه ای وی اف

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزدلممم دوست منم ۱۰ سال باردار نمی شد تا اینکه رفت پیش ی دکتر خیلی خوب و البته گرون توی تهران.اونجا ی عمل انجام داد و دکتر بهش گفت برو دو سال بعد باردار میشی و همون هم شد.خدا پشت سر هم دو تا پسر بهش داد.

اگه خواستی بگو اسم و آدرسش رو بپرسم عزیزم

و گریزی نیست از زندگی...
2738
دوا ودرمون و تب سنتی وحتی یزدهم رفتم مشکلی نداریم فقط تنبلی تخمدان که با دارو رفع میشه و تخمک بالغ د ...

چرا زودترنرفتی زودتر میرفتی ای وی اف الان نی نیت پنج سال داشت فامیل ما رفت بعد خود به خودتون رو حامله شد

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
دوا ودرمون و تب سنتی وحتی یزدهم رفتم مشکلی نداریم فقط تنبلی تخمدان که با دارو رفع میشه و تخمک بالغ د ...

الهییی بمیرم واست درکت میکنم من حالا یه دختر دارم ولی خواستم بازم باردار بشم ولی نشدم افسردگی گرفتم عزیزدلم به خدا امید داشته باش ایشاا... خودش دامنتو سبز کنه 

اخه هر دکتر ی میرم لفتش میدن میگن مشکلی ندارین و نه ای یو ای ونه ای وی اف نمیکنن

چقده پول خرج کردم این چندسال وچندین دکتر متخصص عوض کردم

فردا میخوام برم مرکز ناباروری ودرخواست بدم خودم

ممنون بابت همدریتون دوستان عزیز

شوهرمم همیشه از میده و سالم بوده بدون کوچکترین مشکل

2706