2726
عنوان

یه تیکه آهنگی که حرف دلته ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4018 بازدید | 315 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ زیاد شده فاصلمون 

غرورمونعشقو گرفت ازمون 

یعنی هنوزعاشقمی یا ن عوض شدی

میخوام بپرسم نمیچرخه زبون 

حرف دلم نیست اهنگو دوسدارم خیلی خوبه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728

نپرس از حال و روز من فقط برو، نمون نشو پاسوز من فقط برو، برس به زندگیت به فکر من نباش، ازت که پرسیدن بگو دوسم نداشت، یکی دوتا نیست آخه درد این دلم،چیزی نمیگه خیلی مرده این دلم

ای که به هنگام درد راحت جانی مرا!!!

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

عااااشقم به جون جفتمون قسم عااااشقم میدونی خیلی بی کسم فکر تو همش تو این سرم میدوئه 🙁

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده

اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده

دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده

تنها مدارا میکنیم دنیا عجب جایی شده

هر شب تو رویای خودم اغشتو تن میکنم

اینده ی این خونه رو با شمع روشن میکنم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره

کاش میتونستم بخونم قد هزارتا پنجره

حالا که دلتنگی داره رفیق تنهاییم میشه

کدچه ها نا رفیق شدن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706