2726
عنوان

نظر بدد لطفاً

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 48 پست
اینجا قطع میکنم راستش نمی دونم⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩اونجا میشه ادامه داد یا نه کاش میشد شادی قبل خاستگاری رو د ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن باکاش هیچی حل نمیشه تلاش کن ،ادامه دادن که میشه حتما ادامه بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط عاشقه گزینه اخرت شدم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
عزیزم خودتو ناراحت نکن باکاش هیچی حل نمیشه تلاش کن ،ادامه دادن که میشه حتما ادامه بده

می دونی ماجرا چیه اینه که مثل همیشه به خاطر خرافات یه مشت پیره خرفت اینجوری بشه که مجبور بشم الکی خوش حال باشم پدر بزرگ ایشون و پدر بزرگ پدری بنده باهم پسر عمو بودن با هم میونه خوبی داشتن آقا داماد ۱۰سال از بنده بزرگتره وقتی منه بیشعور به دنیا اومدم پدر بزرگ بنده و ایشون منو عروس ایشون خطاب کردن پدر بزرگ ایشون وقتی داشت می مرد که خدا چیکارش کنه انشالله وصیت می‌کنه که با من ازدواج کنه الان هم که ایشون اومده خاستگاری بابام میگه باید قبول کنی که وصیت اون به ظاهر مرحوم اجرا بشه گناه داره قبلا ها باهم بودیم یکمم دوسش داشتم ولی وقتی اینجا اونطوری گفتن که راست هم گفتن حالم بد شد

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

میگی پسر خوبیه

فامیله

رفت و آمدم داشتیم

شغلشم اوکیه

آدم درست و سر ب زیریه

ماشاللللللله خواستگار ندیده هم نیستی....😑😂

کلا راضی و اوکی هستی ماه بعدم عروسیته

خب پس چی میگی الان؟؟؟

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
فقط عاشقه گزینه اخرت شدم 

بله عشقه دیگه چه میشه کرد😑😑😑

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
میگی پسر خوبیه فامیله رفت و آمدم داشتیم شغلشم اوکیه آدم درست و سر ب زیریه ماشاللللللله خواستگار ...

آخه میگن اینجوری شناختن کم میشه اینجوری طرف رو به عنوان شوهر کم شناختی

آخه میگن اینجوری شناختن کم میشه اینجوری طرف رو به عنوان شوهر کم شناختی

بیخیال بابا

مامان باباهای خودمونو یادت بیار ک چجوری ازدواج کردن

بعدشم

خیالت راحتتتتت این مردم توی دوران نامزدی و عقد بهتررررین خودشونو نشون میدن تا تایید بشن

الانم ک داری ازدواج میکنی توکلت ب خدا 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
بیخیال بابا مامان باباهای خودمونو یادت بیار ک چجوری ازدواج کردن بعدشم خیالت راحتتتتت این مردم توی ...

تورو خدا دعا کن

حتما عزیزم امیدت ب خدا باشه ایشالله خیلی خوشبخت بشی

ایشالله شما هم همیشه خوشبخت باشی و بشی 

چه کنم که لعنت بر خودم دیگه گذشته کاش قبلش می گفتم یکم چشم و گوشم رو باز می کردین فکر کنم به باد فنا ...

بهونه میاری

خودتم میدونی داری بهونه الکی جور میکنی

الان حتی نامزد هم نشدین فقط بله خواستگاری رو دادی

اگه عقد بودین و بعد دو سه سال میفهمیدی آدم درستی نیست چیکار میکردی؟

فقط داری در میری

بهونه میاری خودتم میدونی داری بهونه الکی جور میکنی الان حتی نامزد هم نشدین فقط بله خواستگاری رو دا ...

کجا در میرم

2706