2410
2553

من

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من چند سال پیش امتحان دادم البته امتحان عملیمون تو آموزشگاهی که دوره میدیدیم بود .بهمون گفتن مانتو بدوزید من الگو رو تو خونه آماده کردم انداختم رو پارچه سنجاق کردم بردم اونجا برش زدم و دوختم

من دارم بیشتر مدلای مانتو با برش عصایی میدن اگه بدشانس باشی احتمال داره جلو پیله ۲ قلو هم بدن برا من یقه هفت بود ولی یقه های انگلیسی هم زیاد میدن درکل شانسیه دیگه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
شانسیه منظور اداره تعیین میکنه یا اون خانون بازرس؟

اداره تعیین میکنه به گمانم برا ما که بازپرس اومد رفت تو دفتر نشست کنار مربیمون چندساعت بعدش هم رفت نمره نهایی رو مربیمون داد آشنا بود بازپرس 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706