2737
2734

بنظرتون الان مانتو پاییزه بگیرم نزدیک زمستون پالتو یا یهو یه پالتو بگیرم؟ شما بودین چیکار میکردین؟ با توجه ب اینکه بدهکاریم و پول لازم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگرفتم اگ پول لازم داشتم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
2731
2738

چون پول لازمم امسال اصن خرید نمیکنمممم  جز خریدای جزعی و ریز در حد ۲۰ .۳۰ تومن همینننن مثلن یه مداد چشم بگیرم یا یه روسری ارزون ببینم وگرنه الان دو سال خرید درست نکردم الانم ک زیر قسط و بدهیم سر تصادفمممم معلومه نمیخرممم هر چی دارم از پارسال میپوشم لذتشم میبرم

پالتو بگیری بهتره نون شب نیست که ضروری باشه یه مانتو پاییزه ارزش خود خوری بعدتونو نداره🌹

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

مامستقیم از تابستون میریم زمستون هوای پاییزی نداریم ک بخواهیم هزینه کنیم  خداایا شکرت 😁😁😁

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706