2726
عنوان

این همه از خواهرشوهر گفتیم یبارم از زن داداش بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2161 بازدید | 159 پست

استارتر خودت با دختر برادرت صحبت کن

ببین بهش بگو عزیزم کسی نباید بدنتو ببینه

شورت هم به عنوان جایزه براش بخر 

بگو همیشه بپوش.

بازم بهت جایزه میدم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خوب من جای تو بودم اینجور جاها پسرمو نمیبردم هرکی میخواست باشه

من خودم دو تا دختر دارم پسر ندارم اما همبازیاش هم دخترام بودن هم پسرا بعضیا فکرشون نمیرسه که با یه کوشزد متوحه میشن و تشکر میکنن بعضیام خودشونو میزنن به نادونی و هزارتا دلیل میارن که رسم نداریم عفونت میاره و... بنده خدا اون دختر یا پسری که قربانیه نادانیه پدر و مادرش میشه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مطمعنم غیبته  فکر نمیکنم

مطمئن باش..جای بحث با من یه تحقیق کوچیک تو مت کنی بهتره..

بای

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
متنفرم از نی نی سایت که تا هرررچیزی بود، میگن به خودش مربوطه! شما دخالت نکنید! یه مادر حریم شخصی ...

کاشکی نی نی یارهای عزیز هرکی اسم فرهنگ رو آورد،،قطع دسترسی کنن

تا مردم ما بفهمن چیزی که درست،قانونی و عقلی هست،فرهنگه...

نمیدونم چرا هر کس  هر رفتار غیرقابل توجیه و ناشایستی که ازش سر زد سریع میگن رسمه،فرهنگ ما اینجوریه...

اُپِن مایین های عزیز به کسی که از لحاظ رفتاری بسیار نجیب و سنجیده ست بافرهنگه 

2728
استارتر خودت با دختر برادرت صحبت کن ببین بهش بگو عزیزم کسی نباید بدنتو ببینه شورت هم به عنوان جایز ...

دلم براش میسوزه خیلی مظلومه بگم خجالت میکشه میفهمه ۵سالشه 

بعدم نمیخام به اسم خواهرشوهر اسم دخالت بزارن روم 

هیچوقت تاالان کاری نداشتم باهاشون 

الانم مطرح کردم فقط ک ازتون رراهکار بگیرم ب مامانم بگم

سلام دوستان 

چیزی که برام جالبه که بیشتر  عزیزان و نظراتشون حول زنداداش و عروس و .. میچرخه که اسی داره دخالت و بی احترامی به حقوق مادربودن و عروس بودن و زنداداش بودنش میکنه !!! بابا دم همتون گرم ، قربون تک به تکتون ، موضوع این حرف در مورد زنداداش نیست ، موضوع اصلی اینجا یه شخص دوم و یه موجود زنده به اسم بچه است که این مادر با این کارش که مسلما ناخواسته هست داره به حقوق این موجود کم لطفی میکنه !شما حتی سوپر استارها رو هم که دنبال کنید در حد جهانی میگما، طبق حقوق بشر ، بچه هاشونو تا زمانیکه زیر سن قانونی هستن ، نمیتونن عکس و فیلمشونو پخش کنن ، خیلی ساده س موضوع که صد در هزار اسی که عمه س و وظیفه شه اصلا که اخطار بده با کمال دوستی ولی من در جاییکه لازم بدونم به همسایه و حتی یه غریبه هم که ناخواسته بخواد به حقوق یه بچه دست درازی کنه ، تاکید میکنم ، ولی همین عروس یعنی زنداداش م بخواد بلا نسبت ک و ن لخت هم بگرده ، دیگه مورد خودش و اقاشه و به من نوعی هیچ ربطی پیدا نمیکنه .

با عرض شرمندگی به هیچ عنوان از نظرم بر نمیگردم 😄😄

سلام دوستان  چیزی که برام جالبه که بیشتر  عزیزان و نظراتشون حول زنداداش و عروس و .. میچرخ ...

بااین حال ک صدذرصد بااین موضوع موافقم ولی تاالان یکبارم من در این مورد حرفی نزدم 

ولی یه جاهایی واقعا اذم ناراحت میشه و دیگه جای سکوت باقی نمیمونه

دلم براش میسوزه خیلی مظلومه بگم خجالت میکشه میفهمه ۵سالشه  بعدم نمیخام به اسم خواهرشوهر اسم دخ ...

والا دخالت نیس

نمیدونم من که حتی با دختر خواهرشوهرم  حرف میزنم مثل دختر خودم میدونم  

هردو    دو سالشونه البته اون ۴ ماه بزرگتر 

اونم دوسش دارم 

خواهر شوهرم خوشحالم میشه وقتی به دخترش حرف میزنم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بااین حال ک صدذرصد بااین موضوع موافقم ولی تاالان یکبارم من در این مورد حرفی نزدم  ولی یه جاهای ...

خب مگه نمیگی لخت از دستشویی اومد بیرون

خودت پارچه بپیچ دورش تا ننه  ی احمقش بیاد .

تو کمکش کن

۵ سال سن کمی نیس که 

بزرگه

زشته شوهر عمه و عمو و پدربزرگ بدنشو ببینن

بااین حال ک صدذرصد بااین موضوع موافقم ولی تاالان یکبارم من در این مورد حرفی نزدم  ولی یه جاهای ...

به انسان بودن خودت احترام میذاری که سکوت نمیکنی دوست خوبم ! سکوت اینجا هیچ جایی نداره اصلا

خب مگه نمیگی لخت از دستشویی اومد بیرون خودت پارچه بپیچ دورش تا ننه  ی احمقش بیاد . تو کمکش کن ...

عزیزم الان خودش میبرتش دسشویی بعدم بی شلوار میفرسته بیرون که برو تا بیام بپوشم پات

عزیزم الان خودش میبرتش دسشویی بعدم بی شلوار میفرسته بیرون که برو تا بیام بپوشم پات

خب دیگه  منم همینو گفتم  تا مادرش  بیاد پشت دستشویی  شما  سریع تنش کن حداقل یه مدت.

۵ ساله که میتونه  با شلوار بره

والا من بچه ۲ ساله رو با شلوار می برم مثل آدم بزرگا شلوار تا زانو درمیارم جیش کنه بعدم بپوشه همین

۵ ساله ها دیگه باید بلد باشن خودشون برن دستشویی خودشونو بشورن. سال دیگه میره پیش دبستانی. 

2706