2733
2739
عنوان

این همه از خواهرشوهر گفتیم یبارم از زن داداش بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2161 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نمی کنید شما دارید تا کوچکترین مسائل بچه داریش هم دخالت می کنید؟!

این دخالت نیس 

اون بچه گناه داره 

اگه بعدا مورد کودک آزاری قرار بگیره چی خدایی نکرده.

خب اینا بدشو که نمیخوان.

ببین حتی پسر بچه ها هم باید حیا داشتن رو یاد بگیرن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
چ ربطی به صلاح داره چند روز پیش خونمون شلوغ بوده از دسشویی اوردتش بیرون هیچی پاش نبوده بنظرتون صباح ...

کارش زشته ولی کار شما(دخالت در نحوه تربیت)هم همون اندازه زشته

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2738

بچه خودشه 

تالباس زیر پوشوندن به بچه هم شما دخالت میکنید

والا الان جا داشت عروستون تاپیک خواهرشوهر مادرشوهر بزنه

به شما چه اخه 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چ ربطی به صلاح داره چند روز پیش خونمون شلوغ بوده از دسشویی اوردتش بیرون هیچی پاش نبوده بنظرتون صباح ...

خب عزیزم بچه خودشه... 

الان زنداداش به خودش و برادرم ربط داره 

که چطوری میخوان تربیتش کنن

همین که در روز یا هفته چند ساعتی بچه رو بیارن پیش ما ک دلمون تنگ نشه و باهاش وقت بگذرونیم واسه ما بسه

شورت پوشیدنم مگه رسم و رسوم داره 

ای خدا اینجا چه چیزا که ادم نمیشنوه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
بگو تا بچه به سنی برسه که بتونه خودش از خودش دفاع کنه وظیفه ی پدر و مادره که لباس مناسب تن بچه بکنن. ...

احسنت دختر منم ۲ سالشه

از وقتی از پوشک گرفتم دامن تنش نکردم

حتی با شلوارش شورت عینکی زیرشه

که فرم بدنش معلوم نشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706