2726
عنوان

بچه بیار پایه های زندکیتو محکم کن

642 بازدید | 67 پست

خانوما یه سوال شما قبل و بهد از بارداریتون رابطتتون با همسرتون بهتر شد یا نه؟ یعنی بچه بازیا و لج و لجبازیاتون کمتر شد؟ خیلی برام مهمه 

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشتباه نوشتم منظور بعد از اومدن بچه بود اخه من یه کم با شوهرم مشکل دارم همدیکه رو دچست داریم ولی خیلی میترسم بوه دار بشم نمیدونم وضعیت بهتر میشه یا بدتر اخه شوهر من ادم حساسیه

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

هرکی میگ اگه رابطتت با همسرت بده بچه بیار همه جی خوب میشه 

طرف سر بزیر میشه 

لعنت بهش 

توروخدا اگ شرایط مادر و پدر شدنو ندارین 

اگه از نظر عقلانی به درجه ای از درک نرسیدین ک بتونین از یک بچه مراقبت کنین بچه دار نشین که بعدزندگی  بچه مشکلات چند برابر میشه و یه بچه رو هم نابود میکنین 

ما هفت ساله ازدواج کردیم سال اول که هنوز خوب همدیگه رو نمیشناختیمخیلی کل کل داشتیم اما به مرور کمو کمو کم شد تا الان کاملا باهم رفیقیم چهار ماهه باردارم فکر نمیکنم تاثییری تو روابطمون بزاره چون ما دیگه آردامونو الک کردیم 

😎🤔
2706