2703
2553
عنوان

مادر شوهر بنده

942 بازدید | 27 پست

ما دیشب مهمونی فودیم جا نبود پیش مادر همسرم بشینم یجای دیگه نشستم. بعدش مادر همسرمم بعد شام با حالت غبض الود بهم گفت چرا پیش من ننشستی انگار ناراحت بود ازم . مادر همسرم خیلی خیلی روحیه ی حساااس و زودرنجی داره... ب نظرتون چجوری باهاش رفتار کنم ؟؟ دهنم سرویس شد از بس بهش محبت کردم با بدی جواب داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

میگفتی دوست داشتی پیشت بشینم  جایی واسم ،پیشه خودت نگه میداشتی🤨

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2714

كوّن لقش بابا 😎 محبت نكن مال منم فوق العاده حساس بود طوري كه اگه بشوخي چيزي ميگفتم هم ميومد گله ميكرد عوضش خودش هرجور دوس داش رفتار ميكرد😤 منم تحملم تموم شد ديگه انقدر از قصد كارايي كردم كه ناراحت شه ديگه گله هم نميكنه😜🤣

بخدا بلدم دایورت کنم اما همش شوهرمو یاد میده میترسم

عجب بدجنسیه.😡بدی نکن که.فقط اهمیت نده.زیاد که لیلی به لالاشون میذاری هی ناز میکنن واسه آدم‌دوسه بار کم محلی کنی میاد طرفت.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

تازگیا به یه چیزی رسیدم

اونم اینکه بنظرم چیزی بنام ادم زود رنج وجود نداره 

اینجور ادما به دیگرون نشون میدن که نیازمنده ترحم هستن 

و ترحم لازمن

و علنا میگن که ضعیفن

وگرنه چه فایده ای داره مثلا صفت زودرنج بودن بخودت بچسبونی بعد باقی رو‌ ناراحت کنی و از خودت برنجونی 

2706