2726
عنوان

من اصلا زن باردار شادی نیستم😔

166 بازدید | 8 پست

همش غر میزنم سر شوهرم وبچم 

یکی زنگ میزنه حالمو میپرسه همش ناله میکنم از دردام میگم

دکترم میپرسه حالت چطوره همش میگم اینجام اونجام درد میکنه

وقت سزارینمم رسیده همه خوشحالن که دارن زایمان میکنن من بازم ناراحت وپرازاسترس

بچ

تمام این روحیاتت رو به اون نینی منتقل میکنی.دوست داری بعدا یه بچه ی غرغروی ناراضی داشته باشی؟ پس خودتو اصلاح کن. بی خودی لبخند بزن.پیام ها و عکسای خنده دار بخون. اخبار نبین. فیلم کمدی بخر ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر کردم از تهوع و ویاره

خواستم بگم منم همینم تحمل کن خواهر، ولی الآن نزدیک زایمانته

نمیدونم چی بگم

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

عزیزم، این حالت ها تا حدودی طبیعی هستش، ولی خودت هم باید به خودت کمک کنی، منم باردارم فیبرومیالژی دارم دردهای خیلیییییی بد و وحشتناکی میاد سراغم، خونوادم کلا قیدم رو زدن با اینکه میدونن باید استراحت کنم و نمیتونم کارهام رو انجام بدم، همیشه بدتر هم وجود داره ولی بازم توکلم به خداست، ان شالاه شما هم بتونی به خودت کمک کنی. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.