موضوع بحث

دلیل سفت شدن شکم

38671 بازدید | 19 پست
سلام خسته نباشید یک سوال از حضورتون داشتم من الان ۳۷(37) هفته و ۷(7) روز از دوران بارداری میگذاره هر نیم ساعت شکم من آنچنان سفت میشه که میگم الان پوست شکم پاره میشه وقتی هم که خواب هستم هر زمان از خواب بلند بشم میبینم شکم ام حسابی سفته درد هم ندارم به نظر شما این مشکل خاصی هاست یا نه در ضمن من اصلان ترشح ندارم این هم مشکل محسوب میشه یا نه ممنون میشم جواب منو بدین
با تشکر
1393/03/10
|
13:55

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

پس خدا رو شکر چیزه خاصی نیست وقتی باهاتون حرف میزنم کلی دل گرم میشم دلم میخواست یک دل سیر باهاتون حرف بزنم ولی میگم شاید کسی حوصله نداشته باشه به هر حال از همتون سپاسگزارم
تا وقتی درد نداشته باشی اینا انقباضات براکستون هیگزه. ممکنه حتی درد هم داشته باشه اما تا دردش زیر شکم نباشه و منظم نشه و زمانش طولانی تر نشه ربطی به زایمان نداره و فقط تمرین رحمه برای زایمان. منم دارمش. شکمم مثل سنگ میشه و نفس کشیدن هم خیلی سخت طوریکه هی تند و تند نفس میکشم و حتی به قول خودت شب ها بیدار میشم از انقباض اما نگران نشو کاملا طبیعیه
سلام به مامانا من تازه عضو شدم هفته 27 بارداری هستم شکمم شدید سفت شده گاهی وقتها احساس میکنم شکمم میخواد منفجر بشه چرا؟
فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین. خدایا همه نی نی ها سالم وصحیح بدنیا بیان پسر ماهم همینطور انشالله