2737
2734
عنوان

جاری های اینده

121 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من تقریبا هشت ماهه ک ی پسری با مامانم اینا صحبت کردن ک تا چند وقته دیگه بریم سره خونه زندگیمون الان در حده اشنایی و رفت و امدیم ...این اقا پسری ک با منه یه داداشه بزرگتر از خودش داره ک چون بزرگتر بود زودتر عقد کرپن و چند وقت دیگه عروسیشونه ...مشکل اینجاست ک اون دختر خانوم ینی همین عروس جدیده با اینکه میدونههه من هستم با نامزده من خیلی گرم میگیره ...مثلا بهش میگه عشقم عزیزم و از اینجور مسخره بازیا ...همین الان دیدم ب نامزده من اس داده ک حاااامددد من از رعد و برق میترسم ...نامزده منم همش جوابشو میده و میگه زشته و اون منطوری نداره از کاراش .ولی من واقعا دارم دیوونه میشم هرموقع هم ب نامزدم میگمم ک این موصوع اذیتم میکنه ناراحت میشه و میگه ک من بد بینم ...ب نظرتون باید چیکار کنم ؟؟

چقدر تابلو هستش این خانم...خب به شوهر خودش پیام بده و بگه ترسیدم..

من باشمقید این ازدواج رو میزنم سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن.. هنوز ازدواج نکرده درگیر باشم بعدشم بسوزم...لابد فردای روزای عروسیش هم زنگ میزنه حامددد برو برام کاندوم بخر یا قرص اورژانسی بخر...

ببخشیدا رک گفتم ولی دقیقا عین این موارد رو دیدیم تو جامعه هرچیزی و روابزی عرفی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728