2726

تو رو خدا نرید خیلی سر در گمم

پسرم نیمه اولیه الان 5 سالشه وباید بره پیش دبستانی

از روزی که رفته همش میگه مامان خاله همش به من میگه تو بچه بدی هستی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بعدم میگه اصلا تا یکم شادی میکنیم میگه الان مدیر از دوربین میبینتتون میاد دعواتون میکنه

یا هی دوربین ها رو. نشونشون میده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعدم میگه اصلا تا یکم شادی میکنیم میگه الان مدیر از دوربین میبینتتون میاد دعواتون میکنه یا هی دوربی ...

خوب برو پیگیری کن

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

کلاس رو عوض کن یا مدرسه رو عوض کن

عوارضی که توی روحیه اش میزاره از آینده ساقطش میکنه

دیگه نه درس میخونه نه هیچی

فوری بیارش بیرون

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
وا خب برو مهدش ببین موضوع چیه

رفتم بهم گفت بچه خوبی بوده روز اول اما روز بعد یه پسر بد اومده تو کلاسمون بچه شما هم دائم باهاش درگیر میشه

پسرم میگه هی کیفمو بر میداره میگه دزدیدم کیفتو

من خودم مربی مهدم،بهترین کار صحبت با مربی هستش

مایه هفته سفر بودیم

بعد دوشنبه که رفنه سر کلاس بهش گفته تو که نبودی بچه های من خیلی خوب بودن از وقتی اومدی دوباره همه اذییت میکنن

2706