2726
عنوان

ی شیشه کرچک خوردم ک بزام😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 113 پست

ان شالله بزودی کم‌درد بیاد بغلت واییی من‌دیشب ی شیشه خوردم‌واسه خاطر عکس رادیوگرافی مردم‌تا بخورمش. ب خدا هموز اثرش هست بعد من‌ رفتم دستشویی ببخشید خودمو تمیزکردم‌ ت ر ش ح زیاد داشتم‌با لخته های خونی توش ولی دو ساعت بعد قطع شد

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
کرچک چیکار میکنه؟میخوای طبیعی به دنیا بیاری جوجتو؟

انشاا..

باعث میشه رحم منقبض بشه

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله به سلامتی زایمان آسونی داشته باشی   به چیزای خوب فکر کن و به خدا توکل کن  خودش هواتو داره  همش به خودت روحیه بده  لبخند بزن  ان شاءالله فردا شب همین موقع نی نی نازت تو بغلته  به سلامتی 

2728

بسلامتی عزیزم حتما میخونم برات فقط دعا کن آبان اقدام می کنم بارداری سالم و راحتینصیبم بشه 

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
به سلامتی انشالله خوندم برات دعام کن این ماه پری نشم

ای جان

حتما حتما دعای اولم برا اونایی ک میخان مامان بشن😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

خوندم فدات شم

ان‌شاءالله که زایمان راحتی داشته باشی

لطفا برای ابجیم دعا کن ۲۰ هفته بارداره یه کیست حدود ده سانتی داره فردا قرار عملش کنن دعا کن ان‌شاءالله که بچش سالم بمونه و حال خودش زود خوب بشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خطرناکه یه شیشه کامل خوردی؟؟

چرا خطر؟ اره دیگ 😷

استرس ندارين؟؟؟

چرا بابا دارم میمیرم   

خوندم

امیدت بخدا

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
انشاا.. باعث میشه رحم منقبض بشه

بسلامتی فارغ بشی....سوره مریم و با ذاریات بخون باعث میشه زایمان راحتی داشته باشی...‌خاکشیرو با گلاب هم بخور به اضافه دم کرده زعفران...خودم اینارو تو نی نی سایت یاد گرفتم تجربه نکردم براهت هم سوره قدرو خوندم...

2706