1464
1411
عنوان

ی شیشه کرچک خوردم ک بزام😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 110 پست
خوندم فدات شم  ان‌شاءالله که زایمان راحتی داشته باشی لطفا برای ابجیم دعا کن ۲۰ هفته بارداره ی ...

آخی عزیزم

انشاا.. ب حق حضرت زهرا ۲۰ هفته دیگ بچشو سلامت بغل کنه😍

"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

خوندم عزیزم منم دعاکن دلم بچه میخواد سر زایمانت دعام کن لطفا اسمم زهراست انشاله تا فردا این موقع نین ...

ای جان عزیزدلم حتما دعا میکنم برا مامانای چشم ب راه 😍

"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
لطفاً برام دعا کن بزودی منم حامله شم ،،ده ساله از بس دکتر رفتم و قرص و دارو خوردم خسته شدم😔😔😭

ببخشید ریپلای کردمت نمیخوام دخالت کنم ولی مطمئن شو روت چله نیفتاده باشه .مثلا تو عروسیت زن زائویی ک چله بچش درنیومده دعوت نکردی ؟ یا چله های دیگه

اگ چله افتاده بازش کن یه گوشواره نذر رقیه سه ساله هم کن خدا بهت میبخشه

1473
ای جان عزیزدلم حتما دعا میکنم برا مامانای چشم ب راه 😍

فدات بشم لطف میکنی عزیزم

عزیزدلم خانه ام سوت وکور است نمی آیی؟از خدا اجازه بگیر وزود بیا تودلم بهت قول میدم مامان خوبی باشم برات،تو سیکل ای وی افم برای بار سوم لطفا بادلای مهربونتون برام دعا کنید  من دوقلو میخوام خدایا خواهش میکنم بهم بده   
بسلامتی فارغ بشی....سوره مریم و با ذاریات بخون باعث میشه زایمان راحتی داشته باشی...‌خاکشیرو با گلاب ...

خاکشیر گلاب زعفرون گل گاو زبون تخم شوید شنبلیله 

شیاف گل مغربی نزدیکی پیاده روی پله رفتن قر دادن دوش اب داغ همرررررو انجام دادم روم اثر نکرد 😐

تیر اخرم کرچک بود🙄

قران هم اره میخونم خداکمکم کنه😣

لطفاً برام دعا کن بزودی منم حامله شم ،،ده ساله از بس دکتر رفتم و قرص و دارو خوردم خسته شدم😔😔😭

عزیزم انشاا.. ب زودی خدا تو دلت ی فرشته هدیه بده

دعات میکنم😢😍😍😍

من مادرم بهم یه لیوان شیره انگور رقیق شده با اب خوردم یک ساعت بعدش بچم شروع کرد فوتبال کردن توشکمم ...

ا چ خوب بابا حالا شیره انگور از کجا بیارم ☹

باید زودتر میگفتی😂

1334
ببخشید ریپلای کردمت نمیخوام دخالت کنم ولی مطمئن شو روت چله نیفتاده باشه .مثلا تو عروسیت زن زائویی ک ...

نمی دونم،،ممکنه چله ی خودم به خودم بیفته؟؟ چون من دوسال پیش با ivf باردار شدم بعد دوماه سقط شد ،،من نمی دونستم که باید بعد چهل روز برم حمام و آب چله بریزم رو خودم که چهل روز گذشته...اتفاقی یه جا به گوشم خورد که باید اینکارو کنی بعد سقط.....الان که شما گفتی یادم اومد😐.. اگه این درسته که کاری کنم؟؟

ببخشید ریپلای کردمت نمیخوام دخالت کنم ولی مطمئن شو روت چله نیفتاده باشه .مثلا تو عروسیت زن زائویی ک ...

ا من اتفاقا عروسی دختر عمم میشه قبل ۴۰ روزگی بچم انشاا..

ینی میگی نرم؟؟؟؟اگه برم حامله نمیشه؟😟

1474
خوندم عزیزم منم دعاکن دلم بچه میخواد سر زایمانت دعام کن لطفا اسمم زهراست انشاله تا فردا این موقع نین ...

ان شاءالله خدا بزودی زود قسمتت کنه. توکلت بخدا باشه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
1457