2726
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9192 بازدید | 435 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=109367133]ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که

.من جونم برا بابام در میره رابطه او با بابام خوب نبود اگر با هم ازدواج میکردیم وبا بابام درگیر میشد من چکار میکردم.من خواستگار خوب زیاد داشتم ولی درست انتخاب نکردم. البته شوهرم اهل خیانت ومشروب ومواد نیست وشوخه.ولی اخلاقش خیلی  بده همه خوبیهاش را ازبین میبره

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
منم عقیدم این بود چقد مگه زندم که نخوام به کسی که عاشقشم.گفتم... هوا برش داشت.بعد یه ماه گذاشت رفت. ...

ای بابا عزیزم . بالاخره خوبه گفتی مدیون خودت نیستی ک تا اخر عمر حسرت بخوری چرا نگفتم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
من با کس که دوستش داشتم ازدواج کردم و الان فقط میگم غلط کردم

چرا عزیزم؟ چی شده که پشیمونی؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

الان یه چیز کلی دیدم ۷۰ درصد از کارشون پشیمون نیستن و الان باهمن ۳۰ درصدم پشیمون

یه خواستگار داشتم. میگفت من همونیم که همیشه میخواسته. از ترس از دست دادن حضانت پسرم دو بار بهش جواب ...

👌🏾👌🏾👌🏾👌🏾خداروشکر عزیزم که اقاپسرت باعث شد دوباره اشتباه نکنی 

پسرت قوی ترین مرد زندگیته 🌸💜

الان یه چیز کلی دیدم ۷۰ درصد از کارشون پشیمون نیستن و الان باهمن ۳۰ درصدم پشیمون

من یبار گفتم مث خر پشیمون شدم، بنظرم نگو چون بخادت خودش بهت میگه نخادت فقط خودتو کوچیک کردی وبس

دخترم دنیامه..  

سلام 

من گفتم نه تنها بلاکم کرد و گفت مثل خواهرمی و همه چی تموم شد میدونم خیلی خراب شدم خیلی له شدم برا یه دختر خیلی سنگینه این چیزا 

ولی عوضش تکلیفم معلوم شدو الان بی حسم هیچ حسی ندارم دیگه 

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

ترجیح میدم با کسی باشم که دوستم داره تا کسی که دوستش دارم بعدم پسر باید اول برام پیش قدم شه من ناز کنم😬😬😬

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706