2726
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9191 بازدید | 435 پست
ببخشید امضای شمارو خیلی وقته میبینم....واقعا خدا برات معجزه کرد؟

خواهش میکنم

آره عزیزدلم😍

منم پرو شدم الان بازم ازش معجزه میخوام😍🙏

البته این یکی خیلی طول کشیده. ولی من فکر میکنم اگه طول کشیده واسه اینه که خالصانه نمیتونم بخوام هنوز ازش

وگرنه واسه خدا که معجزه کار و زحمتی نداره😍🌸

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انصافن تاپیک قشنگی بود،ولی من نمیدونم چرا همیشه دلم میخاد اتفاقایی که واسم افتادو رو نامزد آیندم تلافی کنم ،ببینید درسته این جا ایرانه ولی این جا البته اونایی که خیلی متعهدن،اگه ازدواج سنتی بد از آب دراومد دیگه باید سوختو ساخت،این جا مردا سه چهار زنم بگیرنو صیغه حلاله ،سنتیم واسه هر کسی خوب از آب درنمیاد

2728
خیلی عاااالی. الهی قسمت منم بشه معجزه

الهی آمین. عزیزم

از ته ته ته دلت بخواه. انشالله که معجزه خدارو توی زندگیت ببینی همیشه😍🙏🙏🙏

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که میخاستمو نذاش ...

خوب تو مجردی ولی من یه شوهر دارم که من رو می پرسته جلو همه به خاطر من وایساده همه کار برام کرده هیچ عیبم  نداره همه جوره ارامش برام فراهم کرده نمی تونم دلش و بشکونم  اون بدون من نمی تونه  بعدشم اگه برگردم طرفم ادم زیاد جالبی نیست  ولی خوب تو یه گوشه از دلم هست به شوهرم وابستگی شدید دارم ولی خوب دله دیگه حرف حالیش نمی شه 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘

[QUOTE=109365502]ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که میخاستمو نذاش ...[/QUOمیگم اگه تو گذشته بودم می گفتم انجام می دادم ولی دیگه الان گذشته نیست 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
[QUOTE=109365502]ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای ...

عزیزم واقعن ببخشید معذرت میخام من این متنو واسه اون خانمه که اسمش مسافران بود میخاستم بذارم اشتباهی به شما ارسال کردم ببخشین لطفا

روز ثبت نام دانشگاه عاشق یه پسر شدم  واقعا دلم لرزید . بعد دیدم همکلاسمه . همین الانم با دیدنش دلم میلرزه .  من هیچ وقت بهش نگفتم . با هم خیلی خوب بودیم طوری که یه روز اومد گفت عاشق یه دختری شدم بعد فهمید دختره دوست صمیمی خودمه که از بچکی باهاش صمیمی بودم . داغون شدم ولی هر کاری کردم تا به هم برسن .  خوش بخت باشه الهی . دلم خون بود بخدا

شنیدم امده خواستگاری ولی بدون اینکه به من بگن جواب منفی دادن.اخه مادر اون وپدر من مخالف بودند.با پدر ...

ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که میخاستمو نذاشتن برم تو تجربیم موفق نشدم ،چه بده آدم به چیزی که میخاد نرسه،چیزیم که نمیخاد خوب از آب درنیاد،من همکار مامانم شوهرش عصبی بود ازش طلاق گرفت با یه پسر کوچیکم که داشت،با عشق مجرد قدیمش ازدواج کرد ،عشقش تو شرکت نفته، اخلاقش خوبه ،بچه ی شوهر سابقشو مث چی بغل میکنه دورشه،دختریم اورد همکار مامانم از شوهر دومش وکاملن خوشبختن،شانسه خودشه دیگه😁

اولش بگم بخداقصدم پزدادن نیستتتتت. 

معلومه که میگم روزی هزارباربه همسری وقتی هم که سرکارباشه یاکمترهمدیگه روببینیم میگه انرژی من چی شدکجایی من هم میگم دوووووست دارم

انشاءالله عشق خوب ولذت بخش نصیب همه ی اونایی که منتظرخوشبختی هستن😍😍🙏🙏

فرزاد فرزین داشت آهنگ خرابش کردیو میخوند ،گفتم آره واقعا خرابش کردی واقعا اگه بودی اینقد تو زجر نبودم،زجرایی که کشیدمو کجا بودی ببینی ،آرامشم مشکلم  با توحل میشد توخرابش کردی ،خرابش  کردی ،اگه تو بودی همه چی بود ، من عاشقت بودم ،تو ولم کردی،من اصن اینطور دوست ندارم بدون تو ،همه چیم به یه بودن تو بند بود ،میخواستمت حسابی ،درس ،آرامش روحی هر کاری با تو  شدنی تر از شدنی بود ولی حیف تو نبودی خرابش کردی ،تو بودی که تا دیدمت بیخیال کل مشکلاتم شدم تو بودی که روح افسردمو دوباره به زندگی دعوت کردی ،نرووو بسه دیگه بسه نبودت قلبمو شکسته،باعث شدی آهنگارو قاطی کنم بی معرفت ،همیشه وقتی کسی اذیتم میکرد عصبی میشدم هرچی اذیتم کردی هیچی نگفتم این عدالته وقتی خیلی بت نیاز داشتم ولم کردی ،تو منو ساختیو دوباره شکستی کاش معجزه میشد و برمیگشتی کاش همش خواب بودمو تو رو میدیدم ولی باید با این واقعیت کنار بیام که تو نیستی مجبورمو تو باعث شدی بفهمم همیشه اونچیزی نمیشه که ما فکرشو میکنیم ، بهتر از اونچیزی میشه که تو ذهنمونه چه تلخه واقعیت بدون تو چه تلخه مصلحت بهتر بودن واسه من وقتی تو توش نیستی  چه تلخه باور  به یه حقیقت که هر روز میکشتت و تو مجبوری مثل جام زهر سرش بکشی چه تلخه نبودت چه تلخه باورش بیا  دستامو بگیر دلهره ها نداشتنا نشدنا گرفتاریا کم نیست  نذار این حد نداشتنت عادی بشه بیا دیگه نمیتونم بیا که تموم بودنم تویی ،بیا به هر طریقی میشه  سنگینی غم اون آهنگ غمگینو از رو دوشم بردار ،بیا که واژه ها بدون تو قدرت گفته شدن ندارن فقط بیا ،بیا فقط نگام کن تا من بجای گل از عشق تو ساخته بشمو روحت در من دمیده شه بیا که آدم از نبودت کوه زجر میشه بیا که با بودنت بودن من معنی پیدا میکنه  ....

یه خواستگار داشتم. میگفت من همونیم که همیشه میخواسته. از ترس از دست دادن حضانت پسرم دو بار بهش جواب رد دادم دو ماه پیش. فهمیدم شوهر سابقم داره زن می گ یره و بچه رو نمیگیره دیگه ازم. بعد از هزاران بار با خودم سر و کله زدن پیام دادم سلام. هیچ جوابی نداد و فهمیدم همیشه درست فکر کرده بودم در مورد مردها! موجودات ....

2706