2726
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9192 بازدید | 435 پست
میترسم اگه بفهمم حسم درسته نابود میشم یجورایی انگار خودمو گول میزنم . برای همین میگم حالم خیلی بده ن ...

عزیزم دل کندن دقیقا علائمش مثل ترک اعتیاده

جدددی می گم

بی خوابی. بی قراری. عدم تعادل و ....

کاملا هم طبیعیه. راه حل هم داره ولی مسلما تحمل باید کرد

به نظر من باید عزاداری کرد گریه کرد. درد کشید و  دنبال بدی هاش گشت و اونا رو بزرگ کرد و با خودت تکرار کنی و باز هم تحمل کنی تا کم کم از وجودت بیرون بره. برای من که موثر بود

البته تمام اینا برای موقعه که بدونی طرف قابل به هر دلیلی به درد رندگی مشترک نمی خوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه الان مجرد بودم از کسی خوشم میومد حتما می رفتم میگفتم تا یه عمر مثل الان حسرت نخورم  به خاطر ...

اگه تو خارجم بودی یا خونواده ایرانی پولداری که خودتم سر کار باشی وطلاق واست مهم نباشه طلاق میگرفتی میرفتی با اونی که میخای من تو ایرانم مث خارج دیدم

2728
میترسم اگه بفهمم حسم درسته نابود میشم یجورایی انگار خودمو گول میزنم . برای همین میگم حالم خیلی بده ن ...

من یکی ازپسرای اقوام رو دوس داشتم، هیچوقت بهش نگفتم الانم خیلی خوشحالم که بهش نگفتم، چون اگه میگفتم مطمئنم جواب رد میداد ومن خجل میشدم، الان دیگه یه لحظه ام بهش فک نمیکنم و واسم مهم نیس.. 

بظرم از یکی ازهمین کاربرای حس ششمی بپرس که حس اون طرف به تو چیه و اگه بهش بگی چه واکنشی نشون میده.. این بهترین راهی بود که بنظرم رسید واست

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
توجامعه ما اینکه دختر ابراز علاقه کنه ی جور دیگ نگاه میکنن و اگ قبول کنن این رابطه رو هم ازتون کارای ...

الان دیگه جامعه مث قبن نیست گلم،دقت کرده باشی آزاد شده هر جور بخان میگردن،هر وقت بخان طلاق میگیرن،با دوست پسراشون ازدواج میکن،پسر دایی من دختره رو گرفت تا شانس چی باشه

مجرد که بودم هیچ که بهش نگفتم هروقتم اون میومد سمتم چنان خودمو میگرفتم فکرمیکرد ازش متنفرم.حالام که متاهلم ومتعهد

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
اگه تو خارجم بودی یا خونواده ایرانی پولداری که خودتم سر کار باشی وطلاق واست مهم نباشه طلاق میگرفتی م ...

دیگه خیلی دیره منم به این زندگی عادتت کردم سیع کردم تمومش کنم مثل خاکستر زیر اتیش مونه تو دلم  این نیز بگذرد

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
نه از طریق خواهرش به عنوان واسطه بود با هم درارتباط بودیم واسه ازدواج ،منظورم همون چتای چند روزه ،من ...

نگران نباش الان فک میکنی. یگه دنیا ب آخر رسیده برات ولی بهت قول میدم یکمم سنت بره بالانر مثلا بعد 25 26 کامل فراموشش میکنی و سن مناسب برای ازدواجم همون موقع است ن الان شک نکن یکی بهترش میاد سرراهت طعم واقعی دوست داشتن و محبتو اون موقع میچشی عشقای 19 20 سالگی بچگیه جز دردسر هیچی نداره 

الان دیگه جامعه مث قبن نیست گلم،دقت کرده باشی آزاد شده هر جور بخان میگردن،هر وقت بخان طلاق میگیرن،با ...

ما چکار ب جامعه داریم عزیزم شماخودت میخوای زندگی کنی عزیزم این فکرو کردی ک ایا اگ ی روز دربیاد سرکوفت اینک خودت پیش قدم شدی وبزنه ب سرت تحملشوداری یانه عزیزم توکه توزندگی اونا نیستی نمیدونی خوشبختن یان همه چی ک ازدواج کردن نیست

دیگه خیلی دیره منم به این زندگی عادتت کردم سیع کردم تمومش کنم مثل خاکستر زیر اتیش مونه تو دلم  ...

ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که میخاستمو نذاشتن برم تو تجربیم موفق نشدم ،چه بده آدم به چیزی که میخاد نرسه،چیزیم که نمیخاد خوب از آب درنیاد،من همکار مامانم شوهرش عصبی بود ازش طلاق گرفت با یه پسر کوچیکم که داشت،با عشق مجرد قدیمش ازدواج کرد ،عشقش تو شرکت نفته، اخلاقش خوبه ،بچه ی شوهر سابقشو مث چی بغل میکنه دورشه،دختریم اورد همکار مامانم از شوهر دومش وکاملن خوشبختن،شانسه خودشه دیگه😁

2706