2726
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9192 بازدید | 435 پست
من چن سال دوسش داشتم نگفتم چون ترسیدم اون منو نخواد.خیلی هم توجه میکرد بم.بعد خودش اومد جلو و گف دوس ...

وای خوشبحالت عزیزم😍💕خوشبخت باشی همیشه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
موافقم شدید،گفتمو نخاست ولی پشیمون نیستم ،خوشحالم که گفتم

دوستان همینطوری که میپرسید دارم گریه میکنم ،خیلی سخته این لحظه رو واسه هیچکی از خدا نمیخام ،خیلی سخته،اونم وثتی بخاطر کمبود محبت پدری که بت محبت کنه عاشق یکی میشی همه جوره بش میگی خونواده شاغل سهمیه همه چی دارم توو ام اول خودت بام گشتی خودت احساساتمو جریحه دار کردی فکر کردم منو میخای واسه ازدواج اونم راحت میگه تو  خوبی ولی من اونو میخام،کلی بعدش گریه کردم،زندگی من دقیقا عین یه رمانه ،نمیدونم چرا با اینکه ۱۶ سالم بود ولی واسه همیشه تو ذهنم مموند،۱۸ بش درخواست ازدواج دادم چون با هم گشته بودیم،بازم میگم این لحظه خیلی سخته مخصوصا وقتی از همه جا خوردی😢😭😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به خواسته دلت برسی با کمک خدای مهربون خدا خیلی بزرگه عزیزم ازش بخواه با امید و توکل نه با ت ...

چشم عزیزم ممنونم💕💕💕

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2728
دوستان همینطوری که میپرسید دارم گریه میکنم ،خیلی سخته این لحظه رو واسه هیچکی از خدا نمیخام ،خیلی سخت ...

درکت میکنم عزیزم😭😭😭فقط از خدا میخوام حال دلت خوب بشه. الان ازش خبر نداری

اونم راضی بود بهم بزنید؟کاری نکرد؟

۱۴ سالم بود نادون بودم مدرسم تموم شده بود نه موبایل داشتم نه تلفن خونه دسترسی بهم نداشت دیگه که دنبالم بگرده کلا خودمو ازش مخفی کردم الان ۱۴ سال گذشته خواهرم باعث شد خودش از اول گفته بود خواهرت یه جوری هس من حالیم نبود

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
کار درستی کردین  وگرنه یک عمر باید تو حسرت اینکه اگه میگفتم شاید قبول میکرد میموندین ولی شجاعت ...

هنوزم میخامش حتی با وجود اینکه میدونم اون گولم زده،فقط اون میتونه حال خرابمو خوب کنه،حتی اگه با یکی دیگه باشه بازم میخامش وعشق ینی این

۱۴ سالم بود نادون بودم مدرسم تموم شده بود نه موبایل داشتم نه تلفن خونه دسترسی بهم نداشت دیگه که دنبا ...

ای بابا عزیزم . الان شما مجردی؟؟؟ ازون خبر نداری

منم کسی رو دوست دارم خیره سرم تنها کاری ک بلدم بکنه اینه ک هرروز میرم توتل چکش میکنم ببینم کی میره ...

حالا خوبه لست سین ریسنتلی نیست میگما ‌‌‌شاید اونم بهت حسی داره لست سینش نکرده🤣🤣نتیجه گیری و داشتی

بستگی به موقعیت خودمو طرف مقابلم داره و اینکه بدونم باهاش به جایی میرسم یا نه اگه اینا اکی بود و اخلاقش میدونستم جوریه که پس نمیزنه و بعدا جو گیر نمیشه آره بهش میگفتم😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
حالا خوبه لست سین ریسنتلی نیست میگما ‌‌‌شاید اونم بهت حسی داره لست سینش نکرده🤣🤣نتیجه گیری و د ...

دنبال نشانه هایی😂

منم نگفتم ازدواج کرد منم ازدواج کردم بعد از ازدواجم فهمیدم اونم مرا میخواسته.فامیله وقتی میبینمش عشق وحسرت توچشماشه که خیلی ناراحت میشم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

من خودم بشخصه کلا به کل غد معروفم و غرورم تو کارام جایگاه‌ویژه ای داره و بخاطر همین پیش قدم نمیشم و ی مدت پسرخالمو دوست داشتم هم دیگه بدتر ادم حسابش نمیکردم ولی خب فرض هم میکنم میرفتم بهش میگفتم هم ی موقع اون میرفت ب مادر یا خواهرش میگفت و بعد تو بین خاله ها و دایی ها دختر پسر خاله ها و ...پخش میشد ابرو ادم میره میگن دختره رو نگا کف شوهره بیخیال بابا نمیرزه

هنوزم میخامش حتی با وجود اینکه میدونم اون گولم زده،فقط اون میتونه حال خرابمو خوب کنه،حتی اگه با یکی ...

عشق آدمو از خود گذشته میکنه 

حاضری از دل خودت بگذری ولی اون حالش خوب باشه خوشحال باشه 😢

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
2706