2726
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9192 بازدید | 435 پست

نگفتم زن گرفت😢ی عمر حسرت ترس از خواستخ نشدن داشتم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
نه چون متاهلم

😐😐😐😐مگه متاهلم باید عاشق بشه

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه لازم بدونم حتما میگم 

آدم حق داره نذاره احساساتش سرکوب بشن و رو قلبش سنگینی کنن حتی اگه طرف تو رابطه باشه 

حالا اون طرف عم حق داره هرجور دلش میخواد به این احساسات پاسخ بده 

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
2728
نگفتم زن گرفت😢ی عمر حسرت ترس از خواستخ نشدن داشتم

عزیزم😭

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
نگفتم کارم درست بود شکر خدا

چرا درست بود؟

منم کسی رو دوست دارم خیره سرم تنها کاری ک بلدم بکنه اینه ک هرروز میرم توتل چکش میکنم ببینم کی میره ...

خسه نباشی بزرگوار.خو یه حرکتی بزن

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند

من گفتم بدم گفتم بدجورم ضایع شدم و کلا افتضاح بود کارم 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
منم کسی رو دوست دارم خیره سرم تنها کاری ک بلدم بکنه اینه ک هرروز میرم توتل چکش میکنم ببینم کی میره ...

چرا بهش نمیگی ؟ از کجا میشناسیش؟

😁حالا اخرین بار کی انلاین شده

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
من گفتم بدم گفتم بدجورم ضایع شدم و کلا افتضاح بود کارم 

چطور گفتی مگه؟ چطور ضایع شدی؟

2706