1472
1459
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7569 بازدید | 435 پست
من گفتم ،هیچ اتفاقی نیفتاد تازه طرف بی ظرفیت بجای حداقل دلداری دادن میخاست سواستفاه کنه ازم همون باع ...

😔😔

کاربری سابق هستم ....کاربری قبلیم رو خودم گفتم بترکونن🤪
فرزاد فرزین داشت آهنگ خرابش کردیو میخوند ،گفتم آره واقعا خرابش کردی واقعا اگه بودی اینقد تو زجر نبود ...

عزیزممممم😔😔😔😭😭😭😭

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

اولش بگم بخداقصدم پزدادن نیستتتتت.  معلومه که میگم روزی هزارباربه همسری وقتی هم که سرکارباشه ی ...

ای جانم . برای منم دعا کن عزیزم😔

من یکی رو خیلی دوست داشتم بهش هم رفتم گفتم اولش برام کلی طاقچه بالا گذاشت که من قصد ندارم ایران بمونم و ... بعدشم شروع کرد به دادن پیشنهادهای بی شرمانه. منم از زندگیم پرتش کردم بیرون

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
1436

اگه واقعی باشه میگم و گفتم ولییییی خررررریت محضه یک پسر اگه بدونه دختر دوسشداره هار میشه و دیگه چیزی نیست بخواد بدست بیاره وپرو میشه

من دختر کوردم   تندخو هستم، اما سخت هم هستم تاب سختی را گرچه دارم، اما صبر و حوصله زیاد هم ندارم...گرگ میشوم برای ناحق...آنچنان فریادی برخواهم آورد که آشام و انسان و آبها و زمین بلرزدبلرزد تا بخندم!مغرورم .غروری پر از صداقت و پاکی غروری جاری از عشق ..خرامان خرامان محکم و استوار پی آزادی ...برای گرفتن آزادی .من دخترم دختر کورددختر عشق دختر کوه دختر کوردستان...بژی کورد و نیشتمانم کوردستان.Mirin To turk😈😈bezhi kurdestan,kurd✌👊

[QUOTE=109367133]ببین منم زندگیم دقیقا عین تو هست به کسی که میخام نمیرسم خواستگار خوبم ندارم،رشته ای که

.من جونم برا بابام در میره رابطه او با بابام خوب نبود اگر با هم ازدواج میکردیم وبا بابام درگیر میشد من چکار میکردم.من خواستگار خوب زیاد داشتم ولی درست انتخاب نکردم. البته شوهرم اهل خیانت ومشروب ومواد نیست وشوخه.ولی اخلاقش خیلی  بده همه خوبیهاش را ازبین میبره

8
منم عقیدم این بود چقد مگه زندم که نخوام به کسی که عاشقشم.گفتم... هوا برش داشت.بعد یه ماه گذاشت رفت. ...

ای بابا عزیزم . بالاخره خوبه گفتی مدیون خودت نیستی ک تا اخر عمر حسرت بخوری چرا نگفتم

یه خواستگار داشتم. میگفت من همونیم که همیشه میخواسته. از ترس از دست دادن حضانت پسرم دو بار بهش جواب ...

👌🏾👌🏾👌🏾👌🏾خداروشکر عزیزم که اقاپسرت باعث شد دوباره اشتباه نکنی 

پسرت قوی ترین مرد زندگیته 🌸💜

1474
الان یه چیز کلی دیدم ۷۰ درصد از کارشون پشیمون نیستن و الان باهمن ۳۰ درصدم پشیمون

من یبار گفتم مث خر پشیمون شدم، بنظرم نگو چون بخادت خودش بهت میگه نخادت فقط خودتو کوچیک کردی وبس

دخترم دنیامه..  

سلام 

من گفتم نه تنها بلاکم کرد و گفت مثل خواهرمی و همه چی تموم شد میدونم خیلی خراب شدم خیلی له شدم برا یه دختر خیلی سنگینه این چیزا 

ولی عوضش تکلیفم معلوم شدو الان بی حسم هیچ حسی ندارم دیگه 

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید...

ترجیح میدم با کسی باشم که دوستم داره تا کسی که دوستش دارم بعدم پسر باید اول برام پیش قدم شه من ناز کنم😬😬😬

خدایا شکرت که تا اسفند نودوهشت ۵۱کیلوشدم😍همدیگرو قشنگتر صدا کنیم 🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷شوهر 🚫همسر زنم 🚫خانومم خدمتکار 🚫کمک کار منگل 🚫 اختلال مغزی فلج 🚫اختلال فیزیکی  مطلقه وبیوه 🚫 مجرد ❤هردفعه یادم بیوفته بازم اضافه میکنم
1331