2703
2553
عنوان

چقدر دلم گرفته ای خدا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 28 پست
عزیزم حرفتو با پوست و گوشتم درک می کنم. ببخشیدا ولی انگار خدام ادمای مهربون و نازک دل و میذاره کنار ...

خواهرم خیلی بیرحمه انتظار این حرفارو ازش داشتم کم تو مجردیم ازارم نداده بود الانم که اینطوری هر بار بچه دار نشدنمو تو سرم میکوبه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
نه گلم خواهر منه بهتر میشناسمش مثل ندید بدیدا چندتا عکس از اتلیه گرفته بود نمیخواست کسی ببینه گفت می ...

عزیزم انشالله بزودی بچه های خودتو بقل کنی و ببوسی

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی  درد منو تو تقریبا یکیه اما تو بخاطر بچه و من بخاطر چیز دیگ ....  ایشالا دامنت ...

برای منم دعا میکنی اسم من مهدیه است

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2456
اسمم نسرینه عزیزم تورو خدا برام دعا کن 

درست میشه ایشالا ... ناراحتی نکن ...  سعی کن کمتر محبت کنی ... منم ب برادزاده هام خیلی اهمیت میدادم ... اما برادزاده هام  از من خوششون نمیاد ... یکیشون النن تو روم گفت عمه دوستت ندارم 

2714
یه دلیل مسخره نمیخواست کسی عکسای تازه ی بچه هاشو ببینه،به معنای واقعی کلمه ندید بدیده

عزیزم ناراحت نشو بعضیا به چشم ونظر اعتقاد دارن شاید خواهرشماهم اینجوریه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
خواهرم خیلی بیرحمه انتظار این حرفارو ازش داشتم کم تو مجردیم ازارم نداده بود الانم که اینطوری هر بار ...

عزیزم با این همه پیشرفت علم نازایی وجود نداره انشاالله به حق همین ماه خدا دامنتو سبز کنه .من شنیدم شهدای گنام خیلی حاجت میدن نذر کن بری سر مزارشون ازشون طلب حاجت کنی .انشاالله به مرادت میرسی.خواهرتم ببخش منظوری نداشته

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
عزیزم با این همه پیشرفت علم نازایی وجود نداره انشاالله به حق همین ماه خدا دامنتو سبز کنه .من شنیدم ش ...

اینو منظوری نداشته بقیه مواقع چی که هی میگه خدا یه چیزی تو وجودت دیده بهت بچه نداده ،من دوتا بچه دارم ولی تو چی..یه بار بهم گفت نازا..از همون بچگی هم اذیتم میکرد و حسادت بهم میکرد خیلی ازم بزرگتره

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏