2410
2553
عنوان

چقدر دلم گرفته ای خدا😔

2013 بازدید | 28 پست

خدایا میگن هر کیو بیشتر دوست داری بیشتر زجرش میدی..خداجونم میشه منو کمتر دوست داشته باشی کمتر عذابم بدی؟خداجونم تو که میدونی چقدر دلم صافه تو که میدونی هیچی تو دلم نیست تو که میدونی اگه یکی یه ارزن بهم خوبی بکنه دنیای محبت و ایثار به پاش میریزم پس چرا بهم یه بچه نمیدی😢😢تا کی عکس خواهرزاده و بچه های مردمو بذارم استاتوس قربون صدقشون برم..الان یه عکس از دختر و پسر خواهرم گذاشتم همیشه میذارم  برام عزیزن..خواهرم پیام داد لطفا دیگه عکس نذار تازه برا دخترش هم دو دست لباس  دادم خیاط اوردم براش..همیشه از اینکارا میکنم براشون..ولی دلمو میشکنن الانم دلم شکست منم عکسارو پاک کردم عکس خودمو و شوهرمو گذاشتم گفتم ببخشید نمیدونستم محبت من ناراحتت میکنه..دوتا عکس اتلیه ای که از بچه هات گرفتی چه ارزشی داشت که دل خواهرتو بشکونی..من که خودم بزرگشون کردم بعش گفتم این عکسا رو میخوای برا سورپرایز کی بذاری من که مخاطبام با تو فرق میکنه..من که از روی عزیزی گذاشتمشون😭😭😭خدایا اینه عدالتت که با من اینطوری رفتار بشه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخی عزیزم همیشه ادمهای با محبت قدرشونو نمیدونن محبت زیادی مایه دردسره ولی شاید خواهرتون گفته عکس نزارین شاید ترسیده چشم بخورن همین نه چیز دیگه ای

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

عزیزم شاید خواهرت از چشم زخم ترسیده... شاید منظوری نداشته. 

ولی منم امروز دلم خیلی گرفته. از صبح چشمام پر اشکه..بیا براهم دعا کنیم.. دعا میکنم خدا حاجت دلتو زودبده

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود

اسی  درد منو تو تقریبا یکیه اما تو بخاطر بچه و من بخاطر چیز دیگ ....

ایشالا دامنت سبز شه ب حق امام زمان . اسمت رو بگو من میخوام برم خونه زائو .... خونه ای چهله داره حاجت میده برای بارداری 

2714
اسی منم حالم خ خرابه ... امشب اشکام سرازیر میشدن و بغض میکردم اما بغضم نمیترکید ... میخواست خفه ام ک ...

خدا شاهده اگه روم بشه گریه میکنم،،خیلی پشیمونم به معنای واقعی تحقیر شدم

اسی منم حالم خ خرابه ... امشب اشکام سرازیر میشدن و بغض میکردم اما بغضم نمیترکید ... میخواست خفه ام ک ...

چرا دقیقا منم اینطور بودم... چرا اینجوری شده

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود

عزیزم حرفتو با پوست و گوشتم درک می کنم. ببخشیدا ولی انگار خدام ادمای مهربون و نازک دل و میذاره کنار هرچی بدبختی رک سرشون اوار میکنه. انگار خداهم از آدمای بی رحم می ترسه هرچی بخوان براشون سه سوت جوره.

اسی  درد منو تو تقریبا یکیه اما تو بخاطر بچه و من بخاطر چیز دیگ ....  ایشالا دامنت ...

اسمم نسرینه عزیزم تورو خدا برام دعا کن 

عزیزم شاید خواهرت از چشم زخم ترسیده... شاید منظوری نداشته.  ولی منم امروز دلم خیلی گرفته. از ص ...

نه گلم خواهر منه بهتر میشناسمش مثل ندید بدیدا چندتا عکس از اتلیه گرفته بود نمیخواست کسی ببینه گفت میخوام سورپرایز باشه منم گفتم کی میاد خونت که البومتو ورق بزنه استاتوس برای همین موقع ها گذاشتن

بچه ها تو رو خدا برا منم دعا کنید دیگه خسته شدم . خدایا پس کی نوبت من میشه. چرا من همیشه یه چیزی رو باید وقتی که دیگه به دردم نمی خوره و ذوق براش ندارم بهم بدی. خدایا من از خود تو گله دارم.

2706