2726
عنوان

آمادگی برای زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگن اگه عضلاتتو قوی کنی ،همین ورزشارو انجام بدی عضلاتت قوی میشه این مشکلات پیش نمیاد

نمیدونم واسه منکه خیلی بد بود،الانم سومی تو راهه به شوهرم گفتم میخام سزارین کنم 

تیکرم جلوه گلم من۳۹هفته وقت زایمانمه قبلا برای۳۸تنظیمش کردم درستش میکنم اولین روز اخرین پریودتو دوه ...

ممنون

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
دکتر دختر عموم بهش گفته بود روغن کرچک بخور .بعد که زایمان میکنه بچش زودی مدفوع میکنه

من میترسم توی کیسه آبش مدفوع کنه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
افتادگیه رحم،افتادگیه مثانه ،فشاری ک رو کل سیستم و استخونای بدنته داغونت میکنه حالا بماند که از اون ...

سزارین وطبیعی هردو دردسرهای خودشو داره ولی علم پزشکی هم طبیعی روتاییدمیکنه ازبین این دوتاروش

بازهم بستگی به دکتروبیمارستانی که میری هم داره

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706