2726
عنوان

آمادگی برای زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 49 پست

سلام

منم۳۸هفته ام ومنتظرم دردهام شروع بشه😐

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میترسم اما توکلم به خداست فقطططط شنیدم میگن از ۳۸ هفته روزی یه قاشق  روغن گرچک اگه اسمشو ...

من شنیدم جنین مدفوع میکنه اگه روغن کرچک بخوری

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
به عنوان کسی ک دوبار زایمان طبیعی داشته میگم اگه شرایط و پولشو دارین سزارین بهترینه طبیعی اصلا خوب ن ...

چرا؟

من ۳۴ هفته و ۵ روزمه

خودم سزارین دوست دارم  

فردا مشخص میشه تکلیفم که دکترم چی پیشنهاد می‌کنه

اما خودم می‌خوام بگم سزارین بشم

طبیعی زایمان نکنید درصد کمی راضی بودن

اون چند درصد هم دردش یادشون رفته😂

وگرنه پیشنهاد نمیدن

آدم دستی دستی خودشو زجر نمیده

افتادگیه رحم،افتادگیه مثانه ،فشاری ک رو کل سیستم و استخونای بدنته داغونت میکنه حالا بماند که از اون ...

میگن اگه عضلاتتو قوی کنی ،همین ورزشارو انجام بدی عضلاتت قوی میشه این مشکلات پیش نمیاد

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2706