1596
1578

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
[QUOTE=109353208]منم ۳۶هفته و ۴روزم سزارین اختیاریم    [/QUعزیزم شما بیمارستان دولتی سز می ...

خصوصی عزیژم

بله دیگه دکترم داره میبرتم اون بیمارستان.درباره نوع زایمان من اصلا با بیمارستان کاری ندارم طرفم دکترمه

جان منی  جانان منی  در بطن منی  جانانه بیا
1432

دعا کنید منم این ماه باردار باشم💜

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜
1563

سلام

منم۳۸هفته ام ومنتظرم دردهام شروع بشه😐

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
منم میترسم اما توکلم به خداست فقطططط شنیدم میگن از ۳۸ هفته روزی یه قاشق  روغن گرچک اگه اسمشو ...

من شنیدم جنین مدفوع میکنه اگه روغن کرچک بخوری

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
1547