2733
2734
عنوان

مزونیدلینگ برای جای جوش

74338 بازدید | 62 پست

سلام دوستان کی مزونیدلینگ برا فرو رفتگی های جای جوش انجام داده،،مال من سطحی هست عمیق نیستش،،اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بیان کنه لطفا.

میکرونیدلینگ کردم هیچی کلا مال منم سطحی بود

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روش جدید پول کندن ارایشگرا تازه بعد از شیش ماه همون میشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
2738
چی هست

یک دستگاهه ک سرش سوزن های ریز داره اینو روی پوست میکشن باعث میشه پوست تحریک بشه سلول های مرده پوست حذف میشه و پوست شروع ب کلاژن سازی میکنه من برای لک و جای جوش و منافذ رفتم عاااالی بود

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
مزو چيه؟با ميكرو فرق داره؟

مزو سوزن داره عمقی کار میکنه میکرو خیلی سطحی هست من قبلا میکرو کردم الان هم مزو،ولی از مزو خیلیییی بیشتر راضی بودم چون توی مزو لایه رویی پوست شروع ب ریختن میکنه و پوست جدید ایجاد میشه من خودم بدنم خیلییی سفیده و صورتم کدر شده بود با یک جلسه مزو ک رفتم رنگ پوستمم خیلی بازتر شده

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706