2737
2734

شوهرم مغازه داره قبلا بابرادرش شریک بود برادرش رفته بود خودشو کارفرما کرده بود وشاگرداشونو بیمه کرده بود بعدش چندماه باشوهرم به هم  زدن وخودش سهمشو گرفت واز مغازه رفت دیگه نرفته بود بیمه روقطع کنه اون کارگرها هم همون موقع عوص شدن وشوهر منم نمیدونست که بیمه ان حالا نزدیک چهل ملیون به بیمه برادر شوهرم بده کار شده به شوهرم میگه تو باید بدی شوهرم هم میگه اون کارگرها با تو رفتن چرا من باید بدهکوریه بیمشونو بدم حالا ما نمیدونم از برادر شوهرم میگیرن یا شوهرم که هنوز توی همون مغازست ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگربرادرشوهرت خودوکارفرمامعرفی کرده ازاون میگیرین چون طرف حسابشون کارفرماست،بعدم اعتراض بزنیدکه کارگرها ازفلان تاریخ تسویه کرده بودن وبرای شماکارنمیکردن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2731

برادرشوهرت کارفرما بوده

تو بیمه م ثبت چه ربطی ب شوهرت دارع

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
یعنی چون مغازه شوهره منه از شوهرمن میگیرن  

نه صرفا بخاطر اينكه مال شماس

از اون مغازه ك ليست بيمه رد شده

جوازش بنام كيه اون

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2738
خوب بیمه که خبر  نداشتن واسشون رد شده شاید خودشونم ندونن

مگه میشه کارگری کار نکنه یجایی بعد براش بیمه رد کنن

گویا شمام اطلاعاتتون دقیق نیست

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
مگه میشه کارگری کار نکنه یجایی بعد براش بیمه رد کنن گویا شمام اطلاعاتتون دقیق نیست

شوهر من نمیدونست برادرشوهرمم که رفت چیزی نگفت بعد که جاریم رفته بود برای کاری اداره بیمه فهمیده بود که برادرشوهرم به بیمه بده کارن

شوهر من نمیدونست برادرشوهرمم که رفت چیزی نگفت بعد که جاریم رفته بود برای کاری اداره بیمه فهمیده بود ...

الان شوهرت کارفرما شده؟

مجوز و اینا ب نام کیه؟

نه صرفا بخاطر اينكه مال شماس از اون مغازه ك ليست بيمه رد شده جوازش بنام كيه اون

جواز قبلش به نام برادر شوهرم بود که رفت وباطل کرد الان شوهرم برای خودش داره جوازمیگیره خداخیرت بده اگه اطلاع داری جواب بده

جواز قبلش به نام برادر شوهرم بود که رفت وباطل کرد الان شوهرم برای خودش داره جوازمیگیره خداخیرت بده ا ...

بايد ثابت كنيد از تاريخ ابطال جواز كارگرا اونجا كار نكردن 

ببين من فقط ميدونم جواز بنام هركي باشه اون بايد تعهداتو برعهده بگيره

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
الان شوهرم تازه رفته برای خودش جواز گرفته جواز قبلی به نام برادرشوهرم بود رفت باطلش کرد

ببینید بیمه بدهکاری و برای همون سالی میزنه که مارفرما برادرش بوده

همسرتون مدارکای لازم و برای اثبات حرفش و باید داشته باشه

تو کمیسیون همه چی مشخص میشه

2706