2733
2734
عنوان

خانم های باردار بیایین

583 بازدید | 99 پست

شما زندگی تون چقدر تغییر کرده؟؟ 

کار خونه می کنین 

شوهر تون کمک می کنه 

استراحت تون چقدره 

نمیدونم من زیادی تنبلی می کنم و استراحت م رو زیاد کردم یا همه همین روال رو دارن 

خانواده شوهرم مسخره م می کنن ک استراحت می کنم 

خانه شون کار نمی کنم دیگه 

خونه خودم هم شوهرم کمک حالمه

ب نطر تون من شورش رو در آوردم؟؟ 

چهار ماهمه و بعد دو سال باردار شدم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من همه کارای خونمو میکنم بجز اونایی که برام خطر داره مثل چیز سنگین یا روی بلندی رفتن. ولی خونه بقیه دست به سیاه و سفید نمیزنم. نهایت کاری که میکنم بشقاب غذا خودم رو میشورم.

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

منک تا دوماه همش خواب بودم،اره خونواده شوهر منم خوارم کردن بخاطر خوابیدن،اما بعدش بخاطر جنسیت بچم،مادرشوهرم خواست دق بکنه،میگف بیا کمکم قالی بشور گفتم بشین منتظر

2738

زیادی بخور بخواب نباش وگرنه اضافه وزن میاری اگه دکترت بهت استراحت نداده سعی کن کارهای روزمره خودتو انجام بدی 

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

نه طبیعیه منم خیلی خیلی فعال بودم الان اصلا حال ندارم خونمم بهم ریخته است هر روز یه جاشو تمیز میکنم نمیتونم همشو یه جا تمیز کنم.تازه اوایل ک ویار داشتم داغون بودم ی بار تمیز کار گرفتم

هرچقدر رعایت کنی بازم کمه

زبونم لال

اگه اتفاقی برای خودتو بچت بیفته 

برام خانواده شوهر تشنه بهت میزنن

نتونستی عرضه نداشتی بچه بیاری

مگه همیشه آدم حامله میشه

کارهمیشه هست 

کار خوبی میکنی

2706