2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازبچگی یادم میاد لرزش دست داشتم زمانی که استرس داشتم بیشترهم میشد 

خوب اون زمان نمیدونستم طبعم سرده 

دوسال پیش شروع کردم به خوردن ارده باشیره وسردیجات رو کم کردم  کامل لرزش دستم برطرف شد

2731
مطمئنی ارثیه؟ از ضعف و کمبود چیزی نیست؟ خیلی از لرزشا با فیزیوتراپی بهتر می شن. دنبال درمانش رفتین؟

بله پدرمم داره.. در حالت عادی خفیفه تو استرس و ضعف و.. شدید میشه!غیر قابل کنترل

من ازبچگی یادم میاد لرزش دست داشتم زمانی که استرس داشتم بیشترهم میشد  خوب اون زمان نمیدونستم ط ...

وای واقعا فقط با رژیم غذایی برطرف شد؟منم طبعم سرده..ولی مصرف کافیین و سردیجاتم بالاس..چای و قهوه و.. کلا قطع کردی؟

بله پدرمم داره.. در حالت عادی خفیفه تو استرس و ضعف و.. شدید میشه!غیر قابل کنترل

چقدر باید سخت باشه...وقتی بخوایین کارای حساس و ظریف انجام بدین.

من دچارش شدم...ولی موقتی بوده. مثلا یه اتفاقی افتاده و چند روز نتونستم غذای درست و حسابی بخورم. سخت بود برام. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
وای واقعا فقط با رژیم غذایی برطرف شد؟منم طبعم سرده..ولی مصرف کافیین و سردیجاتم بالاس..چای و قهوه و.. ...

نه کامل قطع نکردم ولی روزی یه استکان البته کمی داخاش دارچین می ریختم که گرم بشه 

ماست ودوغ رو مدتی کامل کنارگذاشتم 

شماهم امتحان کن من که خیلی راضی بودم

2738
چقدر باید سخت باشه...وقتی بخوایین کارای حساس و ظریف انجام بدین. من دچارش شدم...ولی موقتی بوده. مثلا ...

خیلی سخت..بخصوص تو کارای ازمایشگاهی..موقعیکه ی نفر بیاد زل بزنه رو کارام بیشترم میشه  

نه کامل قطع نکردم ولی روزی یه استکان البته کمی داخاش دارچین می ریختم که گرم بشه  ماست ودوغ رو ...

مرسی عزیزم..خیلی توصیه کاربردی بود..حتما امتحان میکنم..چای رو هم یواش یواش کم میکنم..خیرسرم معتاد شدم بهش  

خیلی سخت..بخصوص تو کارای ازمایشگاهی..موقعیکه ی نفر بیاد زل بزنه رو کارام بیشترم میشه    

تو کار که مشکلی نداره فقط زل زدنه رو مخه

منم دارم طبعمم سرده اما گرمی هم بخورم زود جوش میزنم 

مرسی عزیزم..خیلی توصیه کاربردی بود..حتما امتحان میکنم..چای رو هم یواش یواش کم میکنم..خیرسرم معتاد شد ...

خواهش میکنم

من احتمال ۹۰ درصد میدم که لرزش دستتون ازسردی باشه 

پنج روز توهفته صبحانه یه پیاله ارده باشیره درست  کن بخور نتیجشومیبینی

2706