2737
2734

دوست پسر من ۲۴ سالشه و دوست پسر دخترعمم ۱۹ سالشه 

وقتی که اون برای دخترعمم میزاره دوست پسر من نمیزاره مثلا اون تند به تند زنگ میرنه براش ولی این نه😒مثلا هر چند وقت یبار زنگ میزنه

کدومش درسته؟

تفاوت سنیشون خو زیاده مشغله های پسر۲۴ ساله بیشتر از ۱۹ سالس و اینکع اون الان بچس هنو تو هیجاناتشه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

در حدش

بستگی داره سرش چقدر شلوغ باشه

ک اگرم شلوغ باشه در حد ی پیام ک خوبی در چ حالیو میده

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوس پسری که زیاد زنگ‌میزنه دستش تو جیب باباشه بیکار هی زنگ و پیام کسی که سرکار میره وقت این همه پیگیری و نداره ک

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2731

درست و غلط معنی نداره. مهم حال دل آدمه که خوب باشه. شوهر من گاهی تو یه روز فرصت نمیکنه دست به گوشیش بزنه، ولی تو اوج خستگی با لبخند و حال خوش میاد پیشم و تازه نازمم میکشه وقتی بداخلاقی میکنم از نبودنش.

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

درستش اینه بشینین سر درس و مشقتون هم تو هم دختر عمه‌زاده‌ی محترمتون....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خب ادم سنش که بالا میره مشغله ها هم با سنش رشد میکنن ☹

مطمئنا شرایط اون اقای ۱۹ ساله با ۲۴ خیلی فرق داره 

فقط ظاهر رو نبین ؛ شاید عشق اینی که کمتره ؛ جاودان تر باشه 

میشه‌ برای دل‌خوش‌و‌خوشبختیمون دعا کنین❤😊
2738

من و عشقم عاااشق همديگه ايم و حتي اون عشقش خيلييييي از من بيشتره ولي گاهي وقتا توي روز اگ من بعش زنگ نزنم حتي ي زنگم بهم نميزنه چون واقعا مشكل مشغله اش خيلي زياده منم دركش ميكتم،پس بستگي به موقعيت طرف داره ن دوسداشتنه زياد و....

يا حبيب من لا حبيب له❤️لا تخف و لا تحزن انا منجوك:نترس و غمگين نباش ما نجاتت مي دهيم (عنكبوت٣٣)

واسه شما ۲۴ سالشه، بالغ‌تره، عاقل‌تره!! کار داره زندگی داره مثه اون آقا ۱۹ ساله نیس که تهِ دغدغش انتخاب واحد باشه که کلاساش ۸ صب نیفته... اما این به این معنی نیس آقای شما دیگه کلا سراغت رو نگیره! در روز یکی دوبار تماس کافیه 

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤

خوب این که دلیل نمیشه که هرکی وقت بیشتری بزاره بیشتر دوست داره

کیفیت مهمه یا کمیت؟😒

شاید اونی وقت بیشتری میزار بیکارتره😑

ولی اون یکی دنبال کارکردن و تلاش کردن تا به هدفش که تو باشی برسه😐

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄

من متنفرم ازین رابطه‌هایی صب تا شب یا چت میکنن یا تلفنی میشینن چندساعت حرف میزنن... اصلا خوشایند نیست😑

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
2706