2737
2734

والا دیگه تازگیا به فکرم زده کسی رفته واسمون دعایی چیزی نوشته.(با اینکه اعتقادی ندارم)

دادیم پنجره های خونمونو دو جداره کنن شیشه ی دو تا از پنجره ها ترک بود.

دادیم خونه رو پارکت کنن نصابمون اومد ر ی د توش 

دادیم خونه رو‌نقاشی کنن افتضاح درآورد

دادیم پرده بدوزن واسه یه دیوار هفت متری برداشته دکوری هفتاد سانتی زده.همسر بیچارم با کلی حرص و‌ جوش الان این موقع دکوری رو کند ببره تحویل بده که این چه وضعشه

فقط این کارا نیست کلا هرکاری که میکنیم یه گرهی توش بوجود میاد.

موندم چرا؟چیکار کنیم آخه؟ کلافه شدم بخدا

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3241813/این-تاپیک-رو-میزنم-واسه-حاجت-دارای-که-از-این-ختم-مجرب-و-معجزه-خبر-ندارند

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝

عزیزم اون ادمایی ک اومدن کاربلد بودن؟؟؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اون ادمایی ک اومدن کاربلد بودن؟؟؟

هیچکدومشون.

آخه خدا بگم اون خیاط رو‌چیکار کنه؟یه عمر هست داره خیاطی میکنه تا حالا نفهمیده واسه دیوار هفت متری حداقل باید دکوری یه متری بدوزه؟

شانس نداریم.به ما که میرسه همه گیج میزنن هیشکی کارشو درست انحام نمیده.فقط حرص میخوریم

منم یمدت ایتجوری شده بود زندگیم.کلا تو یه روز کلی بدبیاری و بدشانسی میاوردم داشتم دیوونه میشدم‌

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2738
منم یمدت ایتجوری شده بود زندگیم.کلا تو یه روز کلی بدبیاری و بدشانسی میاوردم داشتم دیوونه میشدم‌

بدبیاری آوردن های ما دیگه خیلی زیادههههههه

کلا تو‌هرکاری که میکنیم بدبیاری میاریم

هیچکدومشون. آخه خدا بگم اون خیاط رو‌چیکار کنه؟یه عمر هست داره خیاطی میکنه تا حالا نفهمیده واسه دیوا ...

عزیزم انشاالله دگ مشکلاتی اینچنینی پیش نیاد پ اونا مقصرن شمام ب دعا اینا فک نکن خدا دعا و جادو اینا رو از زندگیت همیشه دور نگه داره فعلا بد اوردین دگ

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
عزیزم انشاالله دگ مشکلاتی اینچنینی پیش نیاد پ اونا مقصرن شمام ب دعا اینا فک نکن خدا دعا و جادو اینا ...

به قول دوستمون حس میکنم یکی نفرینمون کرده

یا چشم زخم نمیدونم دعایی چیزی 

اه خیلی بده

به قول دوستمون حس میکنم یکی نفرینمون کرده یا چشم زخم نمیدونم دعایی چیزی  اه خیلی بده

نمیدونم والا

مثلا خیرسرم دوماهی بود ک رفته بودم سرکاری ک خیلیا شاید نمیتوتستن برن.انقدر بدشانسی وبدبختی کشیدم تو اون دوماه ک نگو.هروزم یحوری گند میرفت توش.بعد ک یکم ب گذشته م نگاه کردم یاد دعوای خودم با پدرم افتادم گفتم شاید چون دلشو شکستم و باهاش برای اولین بار تندی کردم حتما ازم ناراحته و همش بدمیارم.اخه تا روز اخری ک منو راهی یه شهر غزیب کرد باهام حرف نزد

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
به قول دوستمون حس میکنم یکی نفرینمون کرده یا چشم زخم نمیدونم دعایی چیزی  اه خیلی بده

اگه اینجوریه برید برید خوشحال کنید طرفو با کار خیری که برمیاد ازتون

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
اگه اینجوریه برید برید خوشحال کنید طرفو با کار خیری که برمیاد ازتون

نمیدونم که کی باهام دشمنی میکنه.

تنها کاری که به ذهنم رسید این بود که برم صدقه بندازم تو‌صندوق.الان انداختم.

2706