2726
عنوان

برای اینکه کسی بخواد خیاطی یاد بگیره کدوم متد بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 121020 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من با متد  متریک دارم میرم کلاس مانتو دوزی خیلی راضی هستم از متد متریک،فقط نمیدونم چرا مانتوهایی که میدوزم پایین پشتشون گشاده ،انگار اضافه داره ،اگه دلیلش میدونین راهنماییم کنید لطفا

سلام دوستان من توقزوین الوند زندگی میکنم اینجا کسی هست که مال الوندقزوین باشه و اموزشگاه داشته باشه یا اطلاعی داشته باشه که کدوم اموزشگاش بهتره و چه متدی هست....من هیجی هیچی ازخیاطی نمیدونم میخوام شروع کنم به نظرتون چه متدی بهتره برم 

دوستان عزیزمن یک پیج گلدوزی دارم و تازه شروع به کارکردم خوشحال میشم واردپیج من بشید و بافالو لایک و کامنتت هاتون منوحمایت کنید

@goldozi_mahnoghrei

تو تلگرام و ایتاهم کانال دارم که اگرخواستید بهتون میدم 

سلام آخرش خیاطی رو رفتی؟ 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

سلام دوستان 

چند سالی هست که یه متدی اومده به اسم متد استاد جوان من الان حدود سه ماهه که خیاطی شروع کردم و خیلی  راضی هستم ( منظورم اینه که هم خیلی راحته این متد ، هم اینکه پرو نمی خواد ، یعنی شما الگویی که با این متد می کشید دقیقا غالب تنتون هست انگار که فرم بدنتونه، هم اینکه شما با این متد خیلی سریع می تونید لباس های دلخواهتون رو بدوزید ) 

به نظر من شمایی که دارید هزینه می کنید و از وقتتون مایه می گذارید تا یه حرفه ای رو یاد بگیرید ،یه متدی رو برید که بهترین متد تو ایران باشه ، چون مولر ، متریک یا گرلاوین هر کدومشون بر اساس فرم های بدن مردم همون کشور ولی متد استاد جوان بر اساس فرم بدن ایرانی هاست.

حتما مد و فناوری جوان رو تو گوگل یا اینستاگرام سرچ کنید که بیشتر با این متد آشنا بشید 

این رو هم بگم که من تو این سه ماه چند تا دامن چند تا بلوز و چند تا مانتو دوختم و کاملا این لباس ها بدون نقص بوده 

واقعا دارم دلسوزانه بهتون میگم که اصلا گول کسایی که میگن بیا من بهت گرلاوین اصلاح شده یا متریک اصلاح شده رو یادم میدم رو نخورید یکمی بیشتر هزینه کنید و برید این متد رو یاد بگیرید 

سلام دوستان 

چند سالی هست که یه متدی اومده به اسم متد استاد جوان من الان حدود سه ماهه که خیاطی شروع کردم و خیلی  راضی هستم ( منظورم اینه که هم خیلی راحته این متد ، هم اینکه پرو نمی خواد ، یعنی شما الگویی که با این متد می کشید دقیقا غالب تنتون هست انگار که فرم بدنتونه، هم اینکه شما با این متد خیلی سریع می تونید لباس های دلخواهتون رو بدوزید ) 

به نظر من شمایی که دارید هزینه می کنید و از وقتتون مایه می گذارید تا یه حرفه ای رو یاد بگیرید ،یه متدی رو برید که بهترین متد تو ایران باشه ، چون مولر ، متریک یا گرلاوین هر کدومشون بر اساس فرم های بدن مردم همون کشور ولی متد استاد جوان بر اساس فرم بدن ایرانی هاست.

حتما مد و فناوری جوان رو تو گوگل یا اینستاگرام سرچ کنید که بیشتر با این متد آشنا بشید 

این رو هم بگم که من تو این سه ماه چند تا دامن چند تا بلوز و چند تا مانتو دوختم و کاملا این لباس ها بدون نقص بوده 

واقعا دارم دلسوزانه بهتون میگم که اصلا گول کسایی که میگن بیا من بهت گرلاوین اصلاح شده یا متریک اصلاح شده رو یادم میدم رو نخورید یکمی بیشتر هزینه کنید و برید این متد رو یاد بگیرید 

2706