2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای خدا صبرت بده

چه آدمایی پیدا میشن موندم داداشت چ جوری تحملش میکنه!؟

خب لابد تو از اون بهتری اونم بهت حسودی میکنه پس باید خوشحالم باشی چوون اینقدر مهمی ک برات نقشه میریزه چ برسه ب فکر

برای راه حل هم شاید مرور زمان اون رو عوض کنه اخه خیلی از عروسارو دیدم ک اینجوری بودن بعد یه مدت کلی تغییر کردن و دیگه مثل قبل نبودن

وااای خدا صبرت بده چه آدمایی پیدا میشن موندم داداشت چ جوری تحملش میکنه!؟ خب لابد تو از اون بهتری ا ...

روزروز  داره بدتر ميشه چون به خواهر تو سن وسال من داره از منبدش میاد همه کار برای خراب کردنم میکنن جوزی که اصلا دلم نمبخواد باهاشون رفت وامد کنم ولی مجبورم به 

اصلا از کسی نمیترسه همه هم تو خانواده میدونن ولی کسی چیزی بهش نمیگه 

خب تو اولین کسی باش ک جلوش وای میسته چرا باید بزاری باهات اینجوری رفتار اکنه!باید یکی جلوش وایسه یا نه؟پس چ بهتر ک اون فرد تو باشی!

چند بار اگه جوابشو بدی دیگه ب خودش اجازه نمیده این کارو انجام بده

روزروز  داره بدتر ميشه چون به خواهر تو سن وسال من داره از منبدش میاد همه کار برای خراب کردنم می ...

واقعا متاسفم برای این جور عروس ها!

سعی کن سیاست ب خرج بدی روی شوخی جوری جلوش وایسا ک نتونه دیگه به خودش این اجازرو بده جوری هم رفتار کن که حرمت های بینتون هم از بین نره سعی کن روز به روزم بهتر بشی تا اون بیشتر حسادت کنه و این که بدون مشکل از بدیه تو نیست ک حسادت میکنه تو اینقدر خوب هستی که داره بهت حسادت میکنه 

واقعا متاسفم برای این جور عروس ها! سعی کن سیاست ب خرج بدی روی شوخی جوری جلوش وایسا ک نتونه دیگه به ...

من واقعا بهش کاری ندارم هر چیزکه ی گه جوابشو نمیدم ولی بازم یه کارای عجیبی میکنه اگر بگم باور یکنید ولی مثل واقعا شیطان هست هم 

2706