2726
عنوان

خرید لوازم خونه کمک

117 بازدید | 6 پست

سلام دوستان 

ما یه کم تونستیم پول کنار بذاریم که چند تیکه وسایل خونه رو عوض کنیم ، 

با توجه به اینکه عروس نیستم و وسایلم رو دارم عوض میکنم نظر بدید بهم ، میخوام طوری برنامه بریزم که این پول لوازم مهم خونه رو عوض کنه ، مثلا من یخچال سامسونگ و یه یخچال خیلی کوچیک ال جی داشتم که قدیمی شدن ، میخواستم هر دو رو بذارم کنار و یه یخچال فریزر بوش بخرم ، ولی امروز با همسرم داشتیم فروشگاه های لوازم خانگی رو نگاه میکردیم تصمیم گرفتیم به جای یه یخچال بوش یه یخچال ایرانی ( بهترین مارک ) بگیریم و عوضش اجاق گازمون هم که قدیمی شده عوض کنیم ، اجاق گاز فردار اسنوا یا کسینجر پسندیدیم که با پول یه یخچال خارجی ، هر دو رو میتونیم تهیه کنیم 

اما الان مامانم میگفت شما که مایکروفر خوب دارید و اینقدر ازش استفاده میکنید چه استفاده ای از فر دارید ؟ 

اینم بگم که من شاغل  هستم و وقتی یه کیک یا مرغ بریان ( مثلا سالی دو یا سه بار ) هوس میکنیم آماده میخریم و میاریم  یعنی شوهرم پیشنهاد داد یه اجاق گاز طرح فر خوشگل از بهترین جنس بخریم ولی عوضش یک سوم قیمت ، اینم بگم که بقیه پول هم خرج خرید تلویزیون و میز تلویزیون جدید و خرید ناهارخوری جدید خواهد شد ، بنظرتون بده که یه اجاق گاز طرح فر بخرم ؟ آخه هیچ استفاده ای برام نداره واقعا .. انگار دو سوم پول رو دارم هزینه میکنم که اگه کسی ببینه نگه بده ! 

منو کمک کنید درباره خرید ست غذاخوری و تلویزیون و میز تلویزیون  هم نظر بدید 

ازتون ممنونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه اصلا هم‌بد نیست عزیزم

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

ببین به جای این که یخچال ایرانی بخری که اصلا نمیشه ریسک کرد برو یخچال دوقلو سامسونگ بخر قیمتش نسبت به ساید بهتره و اجاق گاز هم وقتی ماکروفر داری فر میخوای چیکار اجاق گاز صفحه ای بخر بیشتر پولت هم بذار واسه یخچال و تی وی که هم مهم تره هم واجب تر اجاق گاز خیلی ریسک نداره این نظر منه😍