2733
2734
عنوان

میخام رابطمون بهتر شه

212 بازدید | 6 پست
عنوان
1 بازدید| 6 پست

حس میکنم دلیل همه کمبودام،ناراحتیام،خودآزاریام،زودرنجیام اونه،منم حق دارم مث دخترای دیگه آزاد وشاد وراحت زندگی کنم،اعتماد بنفس کلیو ازم گرفته،خدا حفظش کنه ولی خیلی از دستش اذیتم ،کاش خونه جدا داشتم ،بابامو میگم که خودشم الان کلی درگیر مشکلاته،دیشب خاستم پیشش بخابم چون اتق خودم گرمم بود نذاشت،نمیزاره برم بازار ،تو شهرم بدون چادر بدم جای نزدیک،یکم که وای فایو روشن کردم بم گیر میده،تا همین چند ماه پیشم کتکو آزار واذیت حتی با کمربند،حس میکنم اون منو نمیخاد،من تو همه چی تنهام ،تو همه چی،به هر کیم میگم میگه شوهر کن ،ولی مگه تو این گرونیا ومشکلات میشه آخه ؟اونم وقتی ما رسم داریم زود عقد کنیم،خیلی به دخترای دیگه که باباهاشون باشون خوبن حسودیم میشه،همش یه گوشه زندانی،رشتمم گفت نه باید این رشته رو بری،من چیکار کنم از دستش آخه؟آدم به مهر ومحبت پدر نیاز داره،همیشه کمبود محبتش داخلم بوده،اونم چون مامانم شاغله خمیشه نیست ،یه مشاور خوب سراغ ندارین؟کلیم مشاور رفتم جواب نداد،راهکار چیه؟

عزيزم ناراحت نباش بعضي باباها روشون نميشه محبتشونو ابراز كنن تو فقط احترام بذار حتما تو زندگيت خيرشو ميبيني،شايد خودش وقتي بچه بوده ي مشكلاتي داشته كه الان روي اعصابش تاثير گذاشته

BabyFetus Ticker
عزيزم ناراحت نباش بعضي باباها روشون نميشه محبتشونو ابراز كنن تو فقط احترام بذار حتما تو زندگيت خيرشو ...

وای این جا دخترا وزنا چقد بدبختن هر چی شد مجبورن تحمل کنن ،گناه داریم خو،بخدا گناه داریم ،بعد که ازدواج کردیم دختر وپسری شروع میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نی نیو اینا ،حجاب همه چی تو ایران رو اعصابه

عزیزم نگو 

من پدرم منو آزاد گذاشته تو مسئله کار و تحصیل و حجاب

قبلا خیلی با دوستام بیرون میرفتم حسابی میچرخیدم حجابم باز بود آرایش داشتم...  اما یک چیزی شد که خودم( خوذِ خودِ خودم) تصمیم گرفتم با حجاب بشم،اهل رفیق بازی نباشم و الان ااااافتخار میکنم که حجاب دارم 

عاشق حجابم قربون حضرت زهرا بشم که چقدر شیرینه برام مثل ایشون باشم 

شما افتخار کن که حجاب داری ان شالله روزی نتیجه شو حتما خواهی دید

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
عزیزم نگو  من پدرم منو آزاد گذاشته تو مسئله کار و تحصیل و حجاب قبلا خیلی با دوستام بیرون میرف ...

عزیزم من بحثم یه چیز دیگه بود،کار از بعضی چادریا خرابه،لطفا عقایدتونو تو اینجور مسائل به دیگران تحمیل نکنین

عزیزم نگو  من پدرم منو آزاد گذاشته تو مسئله کار و تحصیل و حجاب قبلا خیلی با دوستام بیرون میرف ...

چه اتفاقی واستون افتاد؟من چادری بودم ولی با این وجود اذیتم میکردن