2737
2734

منو چندین نفر از اقوام و آشناهامون و دوستام باهم باردار بودیم، حدود ۳۰ نفر... اگه بچم میموند من از همشون زودتر مادرمیشدم... الان بچه های همشون بدنیا اومدن... امروز فهمیدم یکی از دوستام که ۷ ماهه بارداره دوقلو داره... یعنی فقط بچه ی من اضافی بود توی دنیا؟ اگه بچم بود،الان مرخصی زایمان بودم، اما الان تو محل خدمتم هستم که ۳ ساعت با خونمون فاصلست، تکو تنها تو یه اتاق ۵ متری هستم... مدتهاست شوهرمو ندیدم از بس درگیریم هردومون... حافظ قرآن بودم اما قرآنو فراموش کردم...اهل مقاله بودم اما الان حتی یه موضوع پیش پاافتاده هم به ذهنم نمیرسه... اینقد گیج و بی حافظه شدم که بارها و بارها پیش دیگران بخاطر خنگ بازیم آبروم رفته... هرروز از شدت خستگی از بدن درد میخوام بمیرم... یعنی میشه منم روی خوشب رو ببینم... ای کاش میدونستین چقدر حالم بده...برام دعا کنین

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان مع العصر یسری

فان مع العصر یسری

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

الهی حاجت روا بشی......تو نمازت اینو بخون .رب هب لی من الصالحین...

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738

بارها و بارها با تموم وجودم دعا کردم.اما نمیشه

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
چرا بچه ات بدنيا نيومد?سقط كردي؟

بدنیا اومد تو ۶   ماه... نموند😔 همیشه لباساشو نگاه میکنم و بو میکنم و گریه میکنم... همیشه تو تنش تصور میکردم

الان من شیش ماهو خورده ای حاملم امشب خیلی بی قرارم دلم داره از دهنم بیرون میاد ..... کفر نباشه از حاملگی بدم میاد ایکاش زودتر تموم‌شه دیکه کلافع شدم تا ۵صبح بیدارم نمشه خوتبید پشتم میسوزه ،

مغزهای بسته ،دهانهایشان همواره باز است
بارها و بارها با تموم وجودم دعا کردم.اما نمیشه

هر کی به نحوی گرفتاره .هر کی بنحوی دلش پره  و اگه ترس از خدا نبود هممون خودکشز میکردیم ....ولی نمیشه .....بهترین راه توکله....هر کسی یجور سختی داره .تو موقعیت همه هم قرار بگیری میبینی چقدر سخته تحملش.....ولی درست میشه مطمئنم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706