2737
2734

بچه ها من ادمیم که خیلی پرتوقع نیستم ولی خب برامم مهمه که کسی برام ارزش قائل شه 

حالا ماجرا از این قراره

من دوتا دوست دارم که یکیشون تیر تولدش بود

و حالا میخواستیم براش تولد بگیرم و سوپرایزش کنیم  که یه اتفاقاتی افتاد دیگه نشد اینم بگم تولد من سه هقته پیشدبود که فقط این دوتا یه تبریک گفتن

حالا اون دوستم گفته بیا برای اون یکی دوستم تولد بگیریم(همونی که تولدش توی تیر بود) بعد سوپرایزش کنیم تولد تو هم باشه مثلا، 😑

بعد شما باشین بهتون بر نمیخوره واقعن؟ در صورتی که این دوتا خیلی ادعا دارن که دوست صمیمیتونن

حس میکنم اگه برم غرورم فقط خورد میشه

‌پس لطفا راهنماییم کنین😞💜

منم‌اگه دوستم این جوری بهم‌میگفت بهم بر میخورد😕اخه تولد منه بعد یکی که چهار ماه پیش تولدش بوده رو بخوان سوپرایری کنن!!!

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم‌اگه دوستم این جوری بهم‌میگفت بهم بر میخورد😕اخه تولد منه بعد یکی که چهار ماه پیش تولدش بوده رو ب ...

دقیقا بعد ببین خب من قبول دارم اون دوتا شاید بیشتر باهم صمیمی باشن 

بعد فرض کن چن نفر دیگه ام دعوتن 

بعد خب این دوستم هم برای من کادو میاره هم برای اون 

و مطمئنم برای اون یه چیز خیلی بهتر و گرون تری میاره

بعد من جلوی این ادما ضایع میشم

خیلی تو سری خورم😞

خواستم اول بهش بگم ولی گفتم ولش کن ارزش ندارن

بنظرم قبول نکن که برا تو هم بگیرن و منت سرت بزارن بگو من نمیخوام همون برا اون دوستمون بگیرید 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
دقیقا بعد ببین خب من قبول دارم اون دوتا شاید بیشتر باهم صمیمی باشن  بعد فرض کن چن نفر دیگه ام ...

وقتی بی ارزش نیس چرا میخوای خودتو اذیت کنی و نشون بدی بی ارزشه...مهمه منم حسابی ناراحت میشدم.ببین تو هم ناراحت بشو افتاد....

آره یه برنامه برا اون روزت بریز که کلا نری.بگو من توقع ندارم .مرسی

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
نه مگه بچست دوستت كه تولدش گذشته ولي بازم تولد بگيرين؟ تو هم بگو نه عزيزم من دوست ندارم به هواي تول ...

اره منم حرفم عمینه

ولی اگه اینو بگم، میگه چه جسودی و میره همع جا میگه من حسودم

2706